plakát seriálu

Jimmy Kimmel Live!

(Jimmy Kimmel Live!)

Epizoda 12×27 – Matthew McConaughey, June Squibb, Switchfoot (Episode 27)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

První Jimmyho host, herec Matthew McConaughey, známý ze snímků "Vlk z Wall Street", "Klub poslední naděje" a ze seriálu "Temný případ" se zmíní o přátelství s hercem s dalším hercem z již zmíněného seriálu, Woodym Harrelsonem. Prozradí, jak se setkali, co se při jejich prvním setkání pokazilo a jak to nakonec dopadlo. Také Woodyho pomluví, co by řidiče amatéra, a obuje se i do ostatních z početného štábu seriálu "Temný případ".

Vzápětí ho vystřídá herečka June Squibb, kterou mohou diváci vidět ve filmu "Nebraska". Sám Jimmy o ní tvrdí, že už hrála s kdekým, proto i první otázky se budou týkat její herecké kariéry. June prozradí, jaké to je být slavnou a žádanou herečkou v jejích letech a rozpovídá se o spolupráci s Jackem Nicholsonem, hercem, kterého má Jimmy nadevše rád.

O hudební doprovod se postará alternativní rocková skupina "Switchfoot".

Ve svých vtipných vložkách nechá Jimmy svého kolegu, Yahyu, rozebrat Matthewovy filmy "Vlk z Wall Street" a "Klub poslední naděje", zapojí do své show i děti, se kterými hodlá vytvořit co nejdelší řetěz z nejrůznějších předmětů a vyzpovídá fotomodelku pro časopis Sports Illustrated, Chrissy Teigen.

Úžasní hosté, skvělá zábava a ještě lepší atmosféra...

Hlavní postavy
sám sebe - moderátor
Hostující hvězdy
sama sebe
Vedlejší postavy
sám sebe - kapelník
sám sebe - uvaděč
sám sebe
Režie
Scénář
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevMatthew McConaughey, June Squibb, Switchfoot (neoficiální název)
Původní názevEpisode 27
Rok natočení2014
Premiéra19. února 2014
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka40 minut
Autoři profilu epizody