plakát seriálu

Jimmy Kimmel Live!

(Jimmy Kimmel Live!)

Epizoda 12×28 – Jonah Hill, Willie Robertson, Korie Robertson, Jetta (Episode 28)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Prvním hostem je herec a komik Jonah Hill alias Donnie z oskarovými nominacemi ověnčeného filmu "Vlk z Wall Street". Jonah se, jakožto velmi vytížený člověk, zmíní o tom, jak co nejlépe trávit volno a dovolenou, což se mu nedaří. Zmíní se o Adamu Levinovi a naschválech, které si dělají. A samozřejmě popíše svou roli v již zmíněném filmu.

Jonaha vystřídají Willie a Korie Robertsonovi známí z realityshow "Duck Dynasty." Jak tento seriál vznikl? Co je k tomu vedlo? A jak se jim daří v manželství? Na to vše se tento večer dozvíte od tohoto páru odpovědi.

O hudební doprovod se postará zpěvačka Jetta.

Ani tento večer nesmí chybět Jimmyho šprýmy. Jimmy nám tak představí nový iPhone E s funkcí elektronické cigarety. Vysvětlí nám, jak to vlastně bylo s videem vlka, kterého natočila americká sportovkyně Kate Hansenová na olympiádě v Sochi a které se okamžitě po zveřejnění stalo takovou senzací, že ho vysílala nejrůznější světová média. Ukáže, jak starosta Toronta, Rob Ford, oslavil vítězství Kanaďanek v ženském hokeji. A samozřejmě nesmí chybět nevyžádaná cenzura v populárním sestřihu "This Week in Unnecessary Censorship".

I tentokrát Jimmy boří hranice zábavy, buďte u toho...

Hlavní postavy
sám sebe - moderátor
Hostující hvězdy
sám sebe
sama sebe
Vedlejší postavy
sám sebe - kapelník
sám sebe - uvaděč
Režie
Scénář
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevJonah Hill, Willie Robertson, Korie Robertson, Jetta (neoficiální název)
Původní názevEpisode 28
Rok natočení2014
Premiéra20. února 2014
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka40 minut
Autoři profilu epizody