plakát seriálu

Jimmy Kimmel Live!

(Jimmy Kimmel Live!)

Epizoda 12×34 – Rob Ford, The Great Gonzo (Episode 34)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Dnešním prvním a zvláštním hostem je starosta Toronta, Rob Ford. Jakožto velmi vážený člověk a neméně tak důležitý prozradí, jak je pro něj důležité soukromí a proč vlastně přijal možnost být hostem v této show. Dále se rozhovor bude točit okolo starostova telefonu, jeho rodiny, negativních komentářů, které mu lidé posílají. V závěru dojde i na jejich čtení. Jimmy má na Roba připravenou podpásovku, kdy porovná dvě fotografie - fotku starosti Los Angeles, Erica Garcettiho a právě Roba. Dojde i na představování jednotlivých volebních spotů a diskuzi. A v závěru si nechá starosta Toronta poradit od Jimmyho, jak co nejlépe zvládnout volební kampaň.

A jelikož se do kin blíží film "Muppets: Most Wanted", je dalším hostem hlavní hvězda filmu, Gonzo. Na maňáska je dost výřečný. Gonzo jakožto jedinec nadaný mnoha talenty se rozmluví o všem, co už v životě dělal, co zvládl a co by naopak ještě zvládnout chtěl. Prozradí, jak moc se na Jimmyho těšil, s Jimmym proberou své vzájemné přátelství a v závěru dojde řeč i na nadcházející film, ve kterém se Gonzo objeví.

Ve vtipných vložkách bude k vidění citování monologu z filmu "Vlk z Wall Street", čehož se ujme pětiletý chlapec. Guillermo představí svou další reklamu ohledně toho, jak se vypořádat s šikanou. A zavede nás i na předávání Oscarů, kde si připije s řadou známých osobností, mezi kterými budou kupříkladu Matthew McConaughey nebo Sandra Bullock.

I když tentokrát neúčinkují žádní herci ani podobné osobnosti, zábavy bude stejně...

Hlavní postavy
sám sebe - moderátor
Hostující hvězdy
sám sebe
The Great Gonzo
sám sebe
sama sebe
sám sebe
sám sebe
sám sebe
sama sebe
sama sebe
Vedlejší postavy
sám sebe - kapelník
sám sebe - uvaděč
Režie
Scénář
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevRob Ford, The Great Gonzo (neoficiální název)
Původní názevEpisode 34
Rok natočení2014
Premiéra3. března 2014
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka40 minut
Autoři profilu epizody