plakát seriálu

Jimmy Kimmel Live!

(Jimmy Kimmel Live!)

Epizoda 12×09 – LL Cool J, Chloe Bennet, Vampire Weekend (Episode 9)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Rapper a příležitostný herec známý např. z filmu "S.W.A.T. - Jednotka rychlého nasazení", LL Cool J, jako první host u Jimmyho Kimmela začne vysvětlením první části svého jména, písmeny "LL". Krom toho, že ho Jimmy označuje jako raptora (rapper + actor), ho zajímá i původ této zkratky. LL se rozpovídá o své hudební kariéře, o svém dětství a prvních láskách a Jimmyho všetečným dotazům neunikne ani moderování slavnostního večera předávání hudebních cen Grammy.

Druhou na řadě je Chloe Bennett, v současnosti známá jako Skye ze seriálu "Agents of S.H.I.E.L.D.". Jimmyho okamžitě překvapí Chloeina náklonnost vůči němu. Ona sama prozradí, jak moc ho má ráda. Dále promluví o spolupráci v seriálu a o setkání s otcem komiksů, Stanem Leem. Také poodhalí roušku tajemství nad svou kariérou čínské popové hvězdy.

O hudební doprovod se postará skupina "Vampire Weekend"

I tentokrát se ukáže strýček Sal. V ulicích Hollywoodu vyzpovídá lidi na téma, co nejhloupějšího v poslední době napsali do textovky. Ken Burns představí svůj "nový" dokument o Richardu Shermanovi a Guillermo s Juanem Pablem Galavisem si zahrají hru "Pravda nebo pusa".

Opět skvostný díl, který musíte vidět...

Hlavní postavy
sám sebe - moderátor
Hostující hvězdy
sama sebe
sám sebe
sám sebe
Vedlejší postavy
sám sebe - kapelník
sám sebe
sám sebe - uvaděč
Režie
Scénář
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevLL Cool J, Chloe Bennet, Vampire Weekend (neoficiální název)
Původní názevEpisode 9
Rok natočení2014
Premiéra20. ledna 2014
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka40 minut
Autoři profilu epizody