plakát seriálu

Jmenuju se Earl

(My Name Is Earl)

Epizoda 2×20 – Do koulí (Two Balls, Two Strikes)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Earl s Randym jdou na pohřeb Richarda Chubbyho. Chtěl se napít vodky ze své stříkací pistolky, ale omylem vzal skutečnou zbraň a zastřelil se. Na pohřeb dorazí všichni jeho zaměstnanci. Ne proto, že by se ho báli i po smrti, ale bojí se jeho nástupce – syna. Ten býval ještě horší než táta. Každého šikanoval a zesměšňoval. Earl ho má na seznamu. Kdysi Chubby donutil Joy, aby se napila ze sklenice, ve které byly Randyho vlasy. Té se to nelíbilo a chtěla po Earlovi, aby Chubbyho zabil.

Earl ho jen v převleku kopl do rozkroku. Teď je na seznamu jako položka číslo 43: Kopnul jsem pracháče do koulí. Earl se jde přiznat, ale Chubby mu poděkuje. Když ho Earl kopl, byl to zlom v jeho životě. Zjistil, že ho všichni nenávidí. Teď se snaží zlepšit.

Mladý Chubby pozve všechny do své vily, kterou zdědil. Earl chce splnit položku ze svého seznamu, ale neví, jak to má udělat, protože Chubby má všechno. Pak si ale všimne jeho přirození, do kterého ho kdysi kopnul, a rozhodne se, že mu sežene doktora, aby mu je vyšetřil...

Hlavní postavy
Earl Hickey
Randy Hickey
Darnell Turner
Joy Turner
Hostující hvězdy
Vedlejší postavy
barman
host v Krabí boudě
domorodec #1
Little Chubby
host v Krabí boudě
Režie
Scénář
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevDo koulí
Původní názevTwo Balls, Two Strikes
Rok natočení2007
Premiéra19. dubna 2007
Česká premiéra19. listopadu 2009
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka30 minut
Autoři profilu epizody