plakát seriálu

Jmenuju se Earl

(My Name Is Earl)

Epizoda 1×04 – Předstíral jsem vlastní smrt (Faked My Own Death)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Při vracení zboží, které kdysi Randy s Earlem ukradl, uvidí Earl v obchodě Natalii Duckworthovou. Před sedmi lety ji potkal na mejdanu motorkářů. Po vášnivé noci s ní ale zjistil, že to byl kostýmový večírek a Natalie je ve skutečnosti úplně jiná. Přesto s ní však začal chodit, protože ji nechtěl ublížit a navíc měla satelit. Chodil s ní na výlety, pikniky a Natalie ho představila svým rodičům. To už se Earlovi zdálo příliš. A tak předstíral svou smrt.

Catalina Earlovi poradila, aby ji vysvětlil, že to bylo kvůli něho a ne kvůli ní. Natalie měla nového přítele Dirka a byla ráda, že jí to Earl přiznal. Další den přišla Natalie za Earlem a řekla mu, že Dirk zmizel a policie našla jeho zkrvavené auto. Když šel Earl pro kapesníky, potkal Dirka ve vedlejším pokoji s jinou ženou. Ten mu poděkuje za skvělý nápad se smrtí, protože to s Natalií taky nemohl vydržet. Kvůli tomu si ji Earl nemohl vyškrtnout ze seznamu. Aby ji utěšil, začal s ní chodit na výlety stejně jako ona kdysi s ním.

Na jednom pikniku mu řekla, že ho miluje. Earl se ji potřebuje znovu zbavit, aniž by jí ublížil. Catalina mu poradí, aby se změnil a ona se s ním rozešla sama. To taky nešlo, protože ona mu tolerovala vše včetně nevěry a tak jí Earl řekl celou pravdu. Ta se naštvala a zfingovala svou vlastní smrt a na pohřbu postrašila Earla. Tím se stala sama sebou, rozešla se s Earlem a ten si jí mohl vyškrtnout ze seznamu.

Zdroj: www.mynameisearl.cz

Zajímavosti k epizoděvložit další zajímavost
Splněné položky ze seznamu:
84 – Předstíral svou smrt, aby se rozešel s dívkou
203 – Ukradl různé tyčinky a pití z místního obchodu
Hlášky z epizodyvložit další hlášku
Randy: Catalino, jak často pereš přehoz na postel?
Catalina: Netuším, dělám tady teprve rok.
Hlavní postavy
Earl Hickey
Randy Hickey
Vedlejší postavy
matka Natalie
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevPředstíral jsem vlastní smrt
Původní názevFaked My Own Death
Rok natočení2005
Premiéra5. října 2005
Česká premiéra10. září 2009
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka22 minut
Autoři profilu epizody