plakát seriálu

Jmenuju se Earl

(My Name Is Earl)

Epizoda 1×13 – Ukradl stánek na hot dogy (Stole P's HD Cart)
99 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Earl si ze seznamu vyškrtl zašifrovanou položku číslo 159: Ukradl P. stánek s HD, což znamená, že za pár dolarů odtáhl Popovi jeho dodávku, ve které připravoval Hot Dogy. K tomu se sešla celá bývalá zlodějská partička: Earl, Randy, Joy, Ralph, Darnell a nově taky Catalina.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Na narozeninách Earla jr. se sejde celá parta, a když dojde řeč na kvalitu hot dogů, Earl si vzpomene, jak s Ralphem ukradli Popsovi stánek. Konkurenční prodejce párků Winky Dinky je podplatil, aby ho odtáhli pryč. V seznamu to měl Earl napsáno šifrovaně, aby nikdo nevěděl, co provedl: Ukradl jsem P stánek s HD. Popsův stánek byl totiž všemi oblíbený.

Když ho Popsovi přivezli zpět, odpustil jim, ale neměl žádné zákazníky. Všichni už si zvykli na Winky Dinky Dogs. Kenny vytiskl letáky se slevovou akcí dva za cenu jednoho a za pár dní měl Pops zase plno. V noci ale Ralph stánek podpálil, protože Winky Dinky Dogs ho znovu podplatili. Earl chce zajistit, aby zaplatili nový. Protože už ale stánek sám jednou ukradl, nemůže jít na policii, a tak jde přímo do centrály Winky Dinky za majitelem společnosti panem Convingtem. Nemůže se k němu dostat, a tak se stane zaměstnancem firmy. S Convingtem se setká ve výtahu, ale ten s tím nehodlá nic dělat.

Rozhodne se tedy, že ve firmě něco ukradne. Potřebuje, aby se banda dala zase dohromady. Všichni souhlasí a stanou se také zaměstnanci...

Zajímavosti k epizoděvložit další zajímavost
Splněné položky ze seznamu:
159 – Ukradl P. stánek s HD
Hlavní postavy
Earl Hickey
Randy Hickey
Darnell Turner
Joy Turner
Hostující hvězdy
Ralph Mariano
muž na ulici - Takes Flyer
Vedlejší postavy
Kenny James
Covington
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevUkradl stánek na hot dogy
Původní názevStole P's HD Cart
Rok natočení2006
Premiéra19. ledna 2006
Česká premiéra28. září 2009
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka20 minut
Autoři profilu epizody