plakát seriálu

Jste to, co jíte

(Jste to, co jíte)

Názory uživatelů

Jste to co jíte?

Tak to jsem asi jedna velká hranolka...

Ale teď k pořadu. Ráda se koukám na to, jak se někdo o něco snaží a o to víc mám radost, když to někdo dotáhne do konce. Někdy je to zoufalý, ale tak ze 70% co jsem si všimla, se jim to povede. Paní doktorka je velmi příjemná a přestože je tak drobná, tak si umí vyjednat pořádek. Popravdě ani nevím, proč dávám tak nízké hodnocení... Možná proto, že někteří, co se snaží zhubnout a změnit životosprávu jsou nepříjemný.

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Cajthamlová a spol.

I když mne popravdě reality show moc nebaví, těm tématickým dávám přednost. Je to o dost zábavnější. Navíc, tato show je i hodně poučná, hlavně v oblasti výživy.

Je zajímavé sledovat, jak lidé, kteří dlouhá léta se sebou nic nemohli udělat (nebo spíš nechtěli), a najednou, s těmi správnými radami, to jde. Sice pomalu, ale jde.

Spousta lidí by totiž chtěla krásné a ladné postavy hned, a netuší, že k takovému cíli vede velmi dlouhá cesta. Je snad jen dobře, že takovýto pořad vnáší osvětu do společnosti a k lidem, kteří se marně snaží zhubnout, aby se na celý ten proces dívali jinak a změnili své návyky. Ona totiž dieta přežírání nevyřeší.

Co se týče postav, doktorka Cajthamlová je sice rázná persona, ale osobně bych si tam představoval někoho více empatického. Nechci zpochybňovat její odborné kvality, spíš se bojím, že s jejím přístupem se najde několik lidí, kteří úplně nepochopí význam a způsob provedení toho, co po nich chce.

Oproti tomu se ale společně s dietologem Havlíčkem snaží nejen odbourat z těla tuky, ale zároveň tělu prospět po pohybové stránce, řeší i problémy kardiovaskulární a dýchací soustavy, komplexně se zaměřují na celé tělo. A výsledky jsou znát, a nejen na postavě, ale i na lepším životním stylu.

Je až s podivem, kolik lidí si na začátku nedokázalo připustit, že by mohli žít lépším způsobem, pokládali svůj stav za ideální (nemluvím o postavě), a přesto na konci zjistili, že to, jak žili, není úplně skvělé. A že to jde líp. O hodně líp.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Sleduju a zajímavé

Vzhledem k tomu že mám problémy z nadváhou je tohle pro mě ideální seriál. Jsou zde super typy a návody. Já sleduji a podle Havlíčka i celkem často vařím. Recepty jsou chutné a zdravé :)

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé