plakát seriálu

Kamisama Hajimemashita

(Kamisama Hajimemashita)

Názory uživatelů

Božská story

Jednou za čas narazím na anime, které po prvním díle musím dát na jeden zátah a to prakticky na úkor čehokoliv, k čemu jsem se chytala. A tak se zde i stalo.

Tenhle kousek je hřejivý a vtipný. Má sice svá klišé, jako každý příběh, ale pobaví, rozhodně rozesměje a dojme.

Hodně mě bavil vztah Nanami a Tomoa. Od začátku do konce vytvářeli tihle dva příjemnou, zábavnou a někdy až srdcervoucí atmosféru. Ostatní postavy už jen doplňovali hlavní příběh. Kurama sem nádherně zapadl a Mizuki tam naopak byl jako oko na pěst. Ale celkově se vše nádherně doplňovalo.

Jednoduchý příběh o nové bohyni země nebyl nijak složitý a příjemně se vyprávěl. Měl minimum slepých míst, které narušily pozornost, což považuji za velké plus.

Co si budu dlouho pamatovat, je soundtrack k celému seriálu. Zábavný, vášnivý a vtipný. Krásně podbarvil a vystihl všechny podstatné scény.

Tohle anime se dostává na přední příčku mého žebříčku. Vřele doporučuji!

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Nanamiii !

Podstata legendární fantasy Inuyasha pohledem extra pubertálním, romantickým a rozjíveným. Ne snad že by bylo snadné si zvyknout na fakt, že značná část postav většinu času huláká a blázní (a že to třeba u dua domácích bůžků trvá trestuhodně dlouho), ale ona emocionálně odvyprávěná mírumilovná pohádka si mě velmi brzy získala. Díky pohledu Nanami je v celém seriálu veselá jemnost a otesávání Tomoeho srdce je nejednou i dojemné. Za pomoci originálních vedlejších postav a telecích středoškolských gagů se dokonce míří až překvapivě vysoko s tím, že další příběh může v tomhle hranicemi nesvázaném světě směle cílit ještě výš.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí