Kancelářská krysa

Kancelářská krysa (The Drew Carey Show)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Drew živě II

Drew přichází za panem Wickem, aby ho požádal o podporu v nezaměstnanosti. Wick nesouhlasí, a ke všemu vyhodí i Eugena, který se omylem připletl k jejich rozhovoru. Drew si uvědomí, že si musí pomoci sám. Založí vlastní pracovní agenturu a úspěšně to rozjede. Oswalda s Lewisem už jejich dosavadní práce nebaví. Drew jim slíbí pomoc. Ze dvou volných pracovních míst pro jistý restaurační řetězec už ale zbývá jen jedno. Lewis i Oswaldem zuří – oba dali výpověď. Drew se ocitá pod dvojitým tlakem. Musí si konečně vybrat, komu místo dohodí...

Zajímavosti

Tato epizoda se vysílala živě a zahrnovala improvizaci herců. Kdykoli zazvoní zvonek, musí ten, kdo řekl poslední repliku tuto repliku změnit. Občas se na scéně objeví Brad Sherwood, aby prověřil ostrovtip herců různými úkoly.

Epizoda se živě vysílala třikrát kvůli časovým zónám. Ve verzi pro východní pobřeží (Eastern/Central Time Zone) se objevili Charlie Sheen a Heather Locklear a Lewisovu šéfovou hrála Carmen Electra. Ve verzi pro střed USA (Mountain Time Zone) hráli Lewisova šéfa Colin, Kathy a Greg ve stylu hry Three Headed Person. Ve verzi pro západ (Pacific Time Zone) hrál Lewisova šéfa Jay Leno. Pacifická verze se používá v syndikaci.

Narážky na další seriály

Whose Line Is It Anyway? (US)

Epizoda se inspirovala improvizační show, z níž si vypůjčila nejen hry, ale i pár účinkujících, kterým Drew na konci děkuje.

Will & Grace

Colin ke Gregovi poté, co je Drew vybere z publika: "A tys chtěl jít na Willa a Grace." ("And you wanted to go to Will and Grace.")

Felicity

V jedné z improvizačních her musí herci nadabovat epizodu Felicity, která se právě vysílala.

Všichni starostovi muži

Brad urychluje Drewa a Lewise, jinak budou přesahovat do Spin City.

Hlavní postavy
Hostující hvězdy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

naninka358
naninka358