Kauzy z Bostonu

Kauzy z Bostonu (Boston Legal) — 2. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Anděl smrti

Shirley představuje Alanovi právničku z New Orleansu Vanessu Walkerovou. Ta má u soudu hájit lékařku Donu Folletovou, která během katastrofy způsobené hurikánem Katrina, poté, co nemocnici opustil téměř všechen personál a pacienti v krutých bolestech pomalu umírali, podala pěti z nich utišující léky v množství, jež jim přivodilo smrt. Walkerová považuje kauzu za téměř ztracenou, proto se obrátila na kancelář Crane, Poole a Schmidtová, odkud ostatně dostala i nabídku k práci. S Alanem odjíždí i Denny, který se už těší, jak si v New Orleansu užije – hudby i krásných žen.

Clarence se přiznává Claire, že se cítí velice osamělý, protože ho vyhodili z tělocvičny a klubu, kam jako Clarisse osm let docházel. Jedná se totiž o zařízení určené výhradně pro ženy. Postupem času se ale ukáže, že Clarence je ve skutečnosti zamilovaný do vedoucí klubu Sandy a ze všeho nejvíc si přeje pozvat ji na schůzku.

Alan a Denny mezitím pobývají v New Orleans. Zatímco Denny se očividně dokonale baví, Alan shledává, že případ je skutečně vážný. Zdá se, že soudce rozhodl už předem: lékařka se dopustila vraždy, protože její pacienti nedali k zákroku, který je připravil o život, souhlas. Ale i kdyby dali, asistovaná sebevražda je ve státě Louisiana zákonem zakázaná. Jedna z pozůstalých ve své výpovědi navíc uvede, že její manžel, ač velmi těžce nemocný, by jistě o svůj život bojoval a nikdy se nevzdal. Pro doktorku Folletovou se tedy situace nevyvíjí příznivě.

V Bostonu se mezitím Jeffrey Coho doposud marně snaží přemluvit Denise ke schůzce. Zdá se, že Denise nemá zájem. Shirley, které se Denise s jeho naléháním svěří, nelení a informuje o tom Brada, který si stále ještě dělá na Denise jistá práva a má o ni zájem. Brad bezodkladně jedná a získá od Denise příslib "přátelství s výhodami". Ovšem totéž vzápětí Denise slíbí i Jeffreymu...

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon