Kauzy z Bostonu

Kauzy z Bostonu (Boston Legal) — 2. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Bulvární národ

Alan obhajuje u soudu muže, který zažaloval televizi. Její bulvární pořad, do kterého pozvala jeho dceru Jody Beckhamovou a muže, s nímž se rozešla, prý způsobil dívce nepřímo smrt. Když před obrazovkami Jody nepřijala Stevovu nabídku k sňatku, ten ji pak surově zabil. Alan využije procesu k ostré kritice televize a jejích nejrůznějších "reality show", které zneužívají lidského neštěstí k nestoudnému obohacování. Jako protivník proti němu stojí jeho "dobrý" známý Melvin Palmer, který na Alana působí stejně jako nafukovací klaun, kterého měl v dětství. Ten se hloupě usmíval a vždycky, když do něj Alan udeřil, se zase vztyčil.

Shirley se zabývá případem svého dávného přítele Eatona, veterána z Vietnamu, obviněného z odstřelu tuleňů. Eaton tvrdí, že je zcela bez prostředků, nemá na jídlo ani na léky, a proto se musí živit výživným tulením masem.

Denny se opět jednou předvedl: ke všeobecnému zděšení se jednoho rána objeví v kanceláři bez kalhot. Shirley a Carl Sack se nejprve domnívají, že jeho nemoc pokročila a on to ani neví, Denny jim ale vysvětlí, že se ráno pouze polil a nechtěl přijít s mokrými kalhotami, aby si snad někdo nemyslel, že se pomočuje. Za malou chvíli ho Denny překvapí, jak "virtuálně" boxuje, prý podle televizního programu. Televize je ale zavřená. Carl se se svými obavami o Dennyho zdraví svěří Shirley, která slíbí, že s ním promluví. A pozve Dennyho na večeři. Ten si to ovšem okamžitě vysvětlí tak, že jeho milovaná Shirley si s ním chce opět něco začít, a tak se rozhodne důkladně připravit. Ví, že kdysi Shirley okouzlil tím, jak byl jemný a snadno se dokázal dojmout, proto si nechá na obličej připevnit a pod make-upem skrýt důmyslný systém hadiček, přivádějících vodu na zmáčknutí decentního tlačítka...

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon