Kauzy z Bostonu

Kauzy z Bostonu (Boston Legal) — 2. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Hledá se Nimmo

Alan a Danny jsou na rybách uprostřed divoké přírody, jenže v kanceláři na ně čeká sekretářka, která se nijak netají tím, že zabila dvojnásobného vraha. A tak pánové přicházejí na přelíčení ještě ve vysokých rybářských botách a poněkud nelibě zapáchající...

Tara přichází za Alanem, aby si s ním promluvila. Svěří se mu, že se nechce k Malcolmovi vracet, uvědomila si ale, že nechce ani jeho, ani Alana. To mladého muže hluboce zasáhne.

Detektiv Stevenson přijde za Catherine do kanceláře a ptá se, jestli něco neví o Berniem. Už celý týden ho nikdo neviděl. Catherine pochopí, že se po něm policie začíná shánět, a rozhodne se říct Shirley pravdu. Ta je jejím přiznáním, že Bernieho zabila, nejprve zcela šokovaná. Pak jí ale po poradě s ostatními právníky nabádá, aby se sama přihlásila na policii.

Catherine si přeje, aby ji hájil Alan, ten si ale mezitím užívá klidné horské přírody a učí se s Dannym lovit lososy. Ulovené ryby se tu ale k Alanovu zklamání nekonzumují, nýbrž vhazují zpět do vody. Lososům ostatně hrozí nebezpečí od mořských vší, které se nepřiměřeně rozmnožily kvůli farmám specializujícím se na umělý chov ryb. Právě proti těm vystupuje mladý právník, který tráví volné chvíle na stejném místě. Byl by rád, kdyby věhlasný advokát Crane mohl přijít k soudu a pomohl mu dosáhnout zákazu budování dalších farem.

Mezitím se koná předběžné líčení s Catherine, která nechce nic předstírat: zabila Bernieho, protože on by jistě v nejbližší době zabil už svou třetí oběť, kterou mohla být docela dobře ona sama. Zdá se jí, že to musí porotě stačit k tomu, aby pochopila, že jinak ani jednat nemohla...

Narážky na další seriály

Star Trek

Alan Shore odloží knihu: "Je celá o mořských vších. A vyhubí všechny lososy. Těm mořským vším se říká Klingoni." Denny naštvaně: "Cože? Klingoni!" (dřív hrál kapitána Kirka)

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon