Kauzy z Bostonu

Kauzy z Bostonu (Boston Legal) — 2. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Jako malí kluci

Zatímco Denise brilantně zastupuje muže, který přišel o ženu při požáru, Danny se musí zodpovídat ze "sexuálního obtěžování", na které si oficiálně stěžuje jeho kolegyně Laurie...

Paul sděluje Shirley, že Laurie podala oficiální stížnost na Dannyho pro "sexuální obtěžování". Když o tom oba s Dannym hovoří, ten jak je jeho zvykem odpovídá dalším vtípkem. Jisté ale je, že se bude muset Laurii omluvit.

Catherine, přestože byla osvobozena, dostává od Shirley výpověď. Denise zastupuje muže, kterému před třemi lety zahynula při požáru žena. Byla sice těžce nemocná a zbýval jí asi týden života, ten ale chtěla strávit se svými nejbližšími. Pick-up v garáži se zničehonic vznítil a způsobil požár. Zástupci výrobce se chtějí dohodnout, nabízejí ale podle Denise příliš malou sumu.

Když Denise pošle Garretha do archivu protistrany pro jisté dokumenty, mladík se tam setká s půvabnou koncipientkou Cassie, která po něm okamžitě "vyjede". Vše skončí sexem na stole archivu, kde je přistihne jeden z advokátů. Když se to dozví Shirley, je zle: Garreth je podmínečně propuštěn.

Alan, který těžce nese odchod Tary, pozve na večeři Sarah. Když jim ale v luxusní restauraci číšník nabídne lososa z umělého chovu, Alan neodolá, vstane a všem přítomným přednese přednášku o škodlivosti umělých chovů a dalších nepřiměřených zásahů do životního prostředí. Sarah je poněkud vyvedená z míry...
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon