Kauzy z Bostonu

Kauzy z Bostonu (Boston Legal) — 2. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Nevinný

Jerry Espenson a nová mladá nadějná kolegyně Katie Lloydová za Alanova dozoru obhajují Josepha Washingtona, obviněného z vraždy manželky lékaře Ann Riversové. Přestože obviněný tvrdí, že byli milenci, a přestože v domě byl v inkriminovanou dobu také manžel, policie se okamžitě rozhodla, že obviní Josepha. Našlo se totiž jeho sperma a jeho krev na skříňce, kterou tam ale mohl kdokoli nastražit. Policie se ovšem ani nenamáhala s dalším šetřením a po šestatřiceti hodinách nepřetržitého výslechu bez možnosti odpočinku si nakonec Washingtonovo doznání vynutila. Mladá Katie Lloydová jeví skutečně velké nadšení: přes nevábnou fyziognomii svého klienta a jeho nepříliš sympatické chování je o jeho nevině stoprocentně přesvědčena.

Dozorující Alan má kromě tohoto případu i další problém: soudkyně Gloria Weldonová, se kterou již nějakou dobu chodí, s ním chce mít dítě. Alan je ale přesvědčený, že už kvůli rodovému zatížení není muž pro jednu ženu. Případný potomek by ho k ní ale připoutal a on by pomalu přestával být sám sebou.

Shirley navíc přijala novou pracovnici, jemu dobře známou krasavici Lorraine Wellerovou. Už pouhý pohled na půvabnou sebevědomou ženu s Alanem dělá divy. Neméně ovšem tak s Dennym, který u ní ihned tradičně zkouší štěstí.

Na terase probírají Alan s Dennym – jak jinak – problém se ženami. Rozhodnou se, že si navzájem nepolezou do zelí, Denny ale přesto soudí, že ženy jsou vlastně krajně nebezpečné bytosti...

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon