plakát seriálu

Kauzy z Bostonu

(Boston Legal)

Epizoda 4×08 – Shoda náhod (Oral Contracts)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Dennyho souží zažívací potíže. V justičním paláci si tedy odskočí na toalety a usedne do kabinky. Vedlejší je také obsazená. Náhle se objeví tři policisté v civilu, zatknou ho a obviní, že zde vyhledával muže za účelem pohlavního styku. Zmatený Denny ani nestačí zavolat Alanovi a už mu horliví muži zákona nasazují pouta.

Shirley Schmidtová dostává případ rozhlasového moderátora, který je mimochodem její známý, propuštěného proto, že řekl, že by "staří lidé měli zemřít". Shirley se při obhajobě moderátora po delší době setkává s Bethany Horowitzovou, která je stále stejně rtuťovitá a agresivní jako dřív. Přestože je jasné, že soudkyni do oka příliš nepadla, nebere si Bethany servítky a razantně odráží zejména veškeré náznaky narážek na svou malou postavu.

Kvůli pikantnímu případu Dennyho, který hrozí tím, že vrhne stín pochybností na celou kancelář, se dostaví i Paul Lewiston. Radí Dennymu, aby se vše pokusil urovnat v tichosti a přijal nařčení z výtržnictví. Na to ale Alan rozhodně nechce přistoupit. Také Denny je pevně odhodlán dokázat před soudem, že on rozhodně není gay.

Katie Lloydová má divný pocit, že Lorraine už někde viděla. Snaží se vypátrat, kde studovala, a zjistí povážlivé mezery v jejím životopise. Svěří se Whitney a nakonec obě právničky zjistí, že Lorraine je ve skutečnosti někdo jiný, nikoli Lorraine Wellerová...

Hlavní postavy
Alan Shore
Denny Crane
Paul Lewiston
Shirley Schmidtová
Clarence / Clarice Bellová
Katie Lloydová
Vedlejší postavy
Clerk #1
Guy Flanders
Jury Foreperson
Judge Victoria Thomson
A.D.A. Norman Wilson
Court Clerk
Bob Binder
soudce Clark Brown
Gracie Janeová
Bethany Horowitzová
Officer Brian Whistler
Lorraine Wellerová
Whitney Romeová
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevShoda náhod
Původní názevOral Contracts
Rok natočení2007
Premiéra4. prosince 2007
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Autoři profilu epizody