Kdo přežije

Kdo přežije (Survivor) — 28. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Boj o jídlo

Oba kmeny řeší nedostatek jídla, které se snaží opatřit různými způsoby. V kmeni Tagi řeší soutěžící mezi sebou konflikty, které započaly už na začátku hry. Naopak v kmeni Pagong se všichni cítí uvolnění, bez starostí a neustálého pracování, když už mezi nimi není B.B.

Zásoby jídla se tenčí, proto se holky z kmene Tagi rozhodnou vyrazit na ryby. Celou dobu však nemluví o ničem jiném, než o Rudym. Pomlouvají ho, protože vůbec nepracuje a přitom jí víc, než všichni ostatní. Kelly a Stacey se snaží přemluvit Susan, aby při dalším hlasování zvolila Rudyho a společně ho vyřadily. Ta má ovšem jiné plány. Chce s zbavit Stacey, která je podle ní nejmenším přínosem pro kmen.

V kmeni Pagong je také problém s jídlem, proto se Gretchen, Colleen a Greg vydají hledat tapiocu, ze které chtějí udělat bramborovou kaši a tím zajistit jídlo pro všechny. Na cestě ale narazili i na jiné věci, kterými je bahenní sopka, ve které se později celý kmen vyřádí. V opačném kmeni naopak žádnou zábavu nemají, protože Dirk neustále mluví o křesťanství a všech věcích okolo Bible, což některé přivádí k šílenství. Richard jim uloví pár rejnoků, čímž si rozhodně vylepšil svou pozici.

Soutěž o imunitu vyhrává kmen Pagong a posílá tím kmen Tagi podruhé na kmenovou radu, ze které se jich už vrátí jen šest. Z ostrova je vyloučena Stacey, kvůli slabosti v soutěžích a konfliktu s Rudym.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Sledovanost premiéry
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Alex99
lukascoolarik