Kdo přežije

Kdo přežije (Survivor) — 28. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Na pustém ostrově

16 soutěžících zahajuje největší dobrodružství svého života. Čeká je souboj s přírodou i sebou samými. První soutěžící je vyřazen.

Celá skupiny je rozdělena do dvou kmenů po osmi soutěžících. Každý z nich dorazil na svou vlastní pláž, kde je jejich úkolem vybudovat přístřešek a zabezpečit se. Jelikož cestu museli absolvovat vlastními silami, zabralo jim to dost času. Kmeni Tagi konkrétně dvě hodiny a jejich soupeřům z kmene Pagong hodiny 3.

V Tagi se okamžitě vůdčí role ujímá Rudy, který svým rozkazovačným způsobem všechny silně vytáčí. Nikdo z nich pořádně neví, co přesně by měli dělat, dokud před ně nepředstoupí Richard, který všechny přesvědčí, aby začali stavět tábor. Sonja je prvním soutěžícím v historii, který se dokázal nehezky poranit. Pořezanou nohu jí však Sean obratem ošetřil. Stacey zatím plánuje, jak se Rudyho zbaví, protože ji opravdu nehorázně štve..

V Pagongu se zatím role vůdce ujal B.B. a zdá se, že první pletichy na sebe nenechají dlouho čekat, když se Colleen jde s Gregem projít stranou od ostatních.

První souboj o imunitu mezi kmeny vyhrává Pagong. Volbu obratem odnáší Sonja, která se díky svému poranění stala slabým článkem a kmen se jí zbavil...

HUDBA V EPIZODĚ

Theme song (Russ Landau)

Poprvé slyšíme znělku reality show Survivor.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

megawir