plakát seriálu

Kdo přežije

(Survivor)

Epizoda 25×01 – Tahle hra mě dostala (Survivor Smacked Me in the Chops)
98 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Jubilejní 25. sezóna začíná. Soutěžící se tentokrát vydávají do překrásné a nebezpečné přírody Filipín, která je prověří po všech směrech. Hned na začátku všem soutěžícím Jeff připomene, že během uplynulých sezón bylo několik okamžiků, kdy soutěžící museli skončit kvůli zranění či nemoci. Tím si samozřejmě připravuje půdu pro oznámení, že tři z těchto veteránů se vrací do hry...

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Jedním z nich je Russell Swan, který v "Survivor: Samoa" musel skončit z důvodu vyčerpání a silné dehydratace. Dalším je pak Jonathan Penner ze "Survivor: Fans vs. Favorites", ze kterého jej lékaři odvolali kvůli hrozící silné infekci. Posledním a tentokrát doslovným veteránem je Michael Skupin, který spadl v "Survivor: The Australian Outback" rukama do ohně a zle si popálil ruce.

Soutěžící jsou na začátku rozděleni do tří šestičlenných kmenů, což samo o sobě přináší nový náboj. Každý je daleko víc na ráně a mnoho lidí začíná plánovat spojenectví sotva se nohou dotknou pobřeží. Veteráni doplňují každý kmen a je otázkou, zda se ujmou role lídrů. Russel jako první prozrazuje, že by tentokrát rád zůstal mimo světla ramp a držel se stranou, jeho povaha mu to ale nakonec nedovolí a samozřejmě ostatním vzápětí šéfuje.

Penner se hned zkraje dostává mezi ohrožený druh, protože zbylí členové kmene mají pocit, že by šanci na výhru měli dostat spíš sami. Jonathan se snaží pracovat v táboře, ale zároveň nezapomíná na informaci, kterou všem řekl Jeff už na začátku. Ve hře jsou skryté imunity a jejich nalezení by mohlo znamenat záchranu života ve hře.

Relativně nejlepší pozici ve svém kmeni z původních hráčů má zřejmě v počátku Michael, který je osloven se žádostí o členství v alianci. Samozřejmě přijímá a pro danou chvíli je jeho pozice stabilní.

První soutěž o imunitu odkrývá ve vší nahotě chování Russela, který svým rozhodnutím nepřímo zapřičiní porážku svého týmu. Jelikož si je vědom toho, že to tentokrát padá na jeho hlavu, snaží se před vlastním kmenem očistit. Jeden z jeho kmenových kolegů, Zane, mu ale do proslovu vstoupí a podle všeho to vypadá, jako by se pokoušel zpečetit vlastní osud. Ostatní dva kmeny si zatím užívají zasloužené imunity a mohou se chystat na další soutěže.

Jak hlasování dopadne? Kdo bude prvním vyloučeným?

Promo k epizodě
Hlavní postavy
Himself - Host
Vedlejší postavy
Himself - Tandang Tribe
Himself - Kalabaw Tribe
Herself - Kalabaw Tribe
Himself - Matsing Tribe
Herself - Tandang Tribe
Herself - Kalabaw Tribe
Himself - Kalabaw Tribe
Himself - Matsing Tribe
Herself - Kalabaw Tribe
Herself - Matsing Tribe
Herself - Matsing Tribe
Herself - Tandang Tribe
Himself - Tandang Tribe
Herself - Matsing Tribe
Himself - Matsing Tribe
Herself - Tandang Tribe
Himself - Kalabaw Tribe
Himself - Tandang Tribe
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevTahle hra mě dostala
Původní názevSurvivor Smacked Me in the Chops
Rok natočení2012
Premiéra19. září 2012
Česká premiéra7. března 2017
Typ epizodyStandardní epizoda
Autoři profilu epizody