Kidnap and Ransom

Kidnap and Ransom (Kidnap and Ransom) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
anjoa

12. ledna 2012

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Kidnap and Ransom

Kidnap and Ransom je seriál z prostředí vyjednávačů s únosci. Zní to jako zajímavý seriál, že? Jenže zas tak zajímavý není. Akčních scén s uskutečňováním výměny je tu žalostně málo. Vlastně se pořád jenom telefonuje (v kanceláři, v hotelu, v autě, doma, v domě oběti), nastupuje a vystupuje z auta a přendavají se potraviny z nákupních tašek do ledničky.
Hlavnímu hrdinovi Dominicu Kingovi se poslední případ nepovede podle jeho představ a nový není o nic lepší, když se jednoduchá výměna v Jihoafrické republice zvrtne v něco víc. Paradoxně víc než hlavní hrdina zaujme John Hannah jako hlavní únosce. Jo, ty záporáci mu fakt jdou. Ale závěrečná scéna, ve které syčí, je dost úsměvná.
Docela mě mrzí, že Helen Baxendale je tady tak nevyužitá. Její postava se většinou objeví jen, když má hlavnímu hrdinovi vynadat. Ostatní postavy na tom nejsou o moc lépe. Přijde mi, že jsou tam jen proto, aby Trevor Eve nebyl na obrazovce celou dobu. Kdo by tomu věřil, když seriál produkovala jeho společnost?
V seriálu mě hodně rušily neustálé flashbacky, asi aby divák opravdu, ale opravdu poznal, že hlavní hrdina je vnitřně rozervaný:-) Problémy v práci střídají problémy doma. U vývoje postavy jeho dcery, jsem si říkala, co to ksakru je. Prostě žádné vysvětlení, proč postavy jednají, tak jak jednají.
Nemůžu říct, že bych se u Kidnap and Ransom nudila, ale ani jsem se moc nebavila. Pro mě je to těsně nad průměrem.

Avatar uživatele
petrs51

8. srpna 2011

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Miniserie

Velký dík za titulky k seriálu. Je spousta miniseriálů, hlavně britských a nikdo se jim nevěnuje. Tento seriál svým napětím a spádem událostí patří k tomu lepšímu co se dá vidět a není zbytečně natahován.