Killjoys: Vesmírní lovci

Killjoys: Vesmírní lovci (Killjoys) — 3. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
stepuska23

23. července 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Fajn na léto..

Hodně mě baví vesmírná tématika a celkově scifi záležitosti. Tak mi nemohl uniknout ani tento seriál o vesmírných agentech.
Je to přesně ušité na léto, kdy potřebujete vypnout a relaxovat. Nijak zvlášť složitý příběh, zábavní a ostřílení protagonisté. Baví mě to a jen tak asi nepřestane. :-)

Avatar uživatele
Pajky

24. srpna 2015

85 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
77 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Vesmírní lovci odměn

Killjoys jsou vesmírní lovci odměn, což mi od začátku evokovalo podobnost s Firefly. Cestování vesmírem po různých planetách, vydělávání si pochybnou prací. Jenže, přirovnání k Firefly může seriálu udělat jen jednu jedinou věc, zlomit vaz. Přesto se podle mě Killjoys nemusí úplně stydět.

Já jsem si od začátku nic moc nesliboval (už mě Syfy hodněkrát zklamalo), ale nakonec jsem se příjemně bavil. Obsazení je fajn, na Dutch se dívá dobře (i když na bojích by mohla zapracovat) a pánové jsou taky vcelku sympaťáci. Nevadí mi ani očividný nedostatek financí, protože myslím, že za málo peněz připravili vcelku slušnou podívanou. Dostal jsem světy, které zaslouží víc prozkoumat a mají potenciál být zajímavé, dostal jsem docela slušnou akci a taky vcelku neotřelou hudbou, takže si vlastně nemám na co stěžovat.

Přestože se na první sérii dívalo docela dobře, tak je tady určitě prostor na zlepšení u spousty věcí. Třeba by se hodil větší tah na branku s hlavním záporákem. Celkově vlastně určit, kdo je záporákem a neškodila by ani větší návaznost dílů. Pokud bude druhá série, tak se ke sledování rád vrátím, protože Killjoys byla příjemná letní oddychovka.

Jsem rád, že se vesmírní lovci odměn dočkali druhé série. Tentokrát totiž působí o něco víc ucelenějším dojmem. Khlyen přestal figurovat jako hlavní záporák a na jeho místo byla dosazena společnost, která obsadila jejich město. Khlyen sice pořád svou roli hraje, ale letos už není tak tajemná a zmatená, což beru jako plus. Závěr byl sám o sobě povedený, i když devátá epizoda byla možná ještě silnější než ta závěrečná. Já se s nimi nenudím a na každé dobrodružství se těším. Vzhledem k tomu, co se rozehrálo v úplném závěru (John), jsem nesmírně zvědav na pokračování.

Třetí série je pro mě docela velkým zklamáním a hodně velkým sešupem dolů. Děj se moc nikam neposouvá, celé se točí je okolo souboje Aneela vs. Dutch, což je hrozná nuda. Tentokrát tak byl serializovaný děj spíš na obtíž. Chybí zábavné epizody a dokonce ani Johnny nebavil letos tolik. Předem oznámeno, že přijdou ještě dvě série, tak doufám, že budou lepší a zábavnější než tentokrát.

Avatar uživatele
_-0-_

27. srpna 2015

71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

DÉJÀ VU? NE, TOHLE UŽ TADY SKUTEČNĚ BYLO. LEPŠÍ!

Čaj se dá spařit několikrát, káva také. Každý další odvar je méně chutný a vonný, méně výrazný. S tímto seriálem je to obdobné, je to pokus o recyklaci 1000x provařených námětů a situací, co chybí na hloupoučkém zpracování se snaží tvůrci zamaskovat akcí a visuálem. No, ale ani ta akční podívaná se moc nepovedla a visuály rozhodně nezpůsobí "wow reakci"....

Ani pokus o omluvu nízkým rozpočtem neobstojí - za obdobné rozpočty umí a uměla vznikat mnohem lepší dílka. Ano, musím souhlasit s tím, že scénárista zjevně kdysi viděl Firefly (ale také viděl/četl Dunu a spoustu dalších Sci-Fi), ale ten výsledný mix z předloh nezvládl.

Naprosto nechápu, proč vznikají takovéto paskvily, když existuje nepřeberné množství literárních předloh, jejichž zpracování by vedlo k mnohem lepším výsledkům, patrně i kdyby je zpracovávaly týmy, byť i kvalitativně na "úrovni" tvůrců tohoto seriálu.

Nejhorší je, že míra předvídatelnosti děje v kombinaci s hereckými výkony protagonistů musí i velmi málo náročného diváka NUDIT, stupidita mnoha dialogů ZNECHUTIT.

Sledování je ztráta času...

Jediným kladem je poslouchatelný soudtrack.

Avatar uživatele
Regisx

27. června 2015

58 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Sy-fy

Já už nevím, ale obě novinky od sy - fy se mi zdá jako by se zaseknuly v devadesátých letech. Killjoys snad trochu méně. Triky a výprava stále pokulhává a scénář a herci tomu moc nepomáhají. No uvidíme co bude dál. Zatím po druhém dílu tomu určitě ještě šanci dám, bohužel si nemyslím, že to vydrží do dalších řad.

Avatar uživatele
Triiciiie

28. června 2015

55 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
64 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Tohle už jsem někde viděla...

No, kde začít... Na zlatou éru s BSG se rozhodně navázat nepodařilo. Killjoys zklamali, stejně jako Dark Matter, ale o chlup méně, protože i má očekávání byla malá. Poznámka pro mně: Od SyFy nečekej žádnou druhou Battlestar.
Na druhou stranu, po snížení nároků a těžké ignoraci všech náznaků budoucího milostného trojúhelníku jsem se celkem pobavila. Představitelka Dutch je taková neokoukaná, na rozdíl od hrdinek Dark Matter. Kluci jsou oba univerzální typy, takže nikoho neurazí. Z poslední scény druhého dílu je jasné, že John svého bratra na palubě Lucy nechce ani náhodou (Bojí se, že se dá dohromady s Dutch?), takže brzo očekávám spory mezi bratry. Tady se někdo koukal na Upíří Deníky! Zatím to nevypadá na nic originálního. Za svět možná půlbodík. Ale když to vezmu kolem a kolem, tak další univerzální sci-fi vesmír.
Když se tak ohlédnu,co stanice předvádí, byla bych hodně překvapená, kdyby se moje předpovědi nevyplnily. Takže se teď musím dívat dál, abych to zjistila.

Edit: Končím u 6. dílu a na 40%. Už to nedávám.

Avatar uživatele
Tetišeri

22. července 2015

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
58 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Tak tenhle opus

jsem opustila. Opravdu mi to nesedlo.
Čekala jsem trochu víc. Vím, moje chyba.
Představitelé hlavních postav mi nejsou zrovna sympatičtí. Té děvence nevěřím ani to, že uzvedne hrnek s kafem, natož aby někoho přeprala.
A navíc - ingredience, ze kterých je tenhle guláš uvařen, už byly použity dříve a o poznání lépe.
Nemohu než C - ani k žehlení.

Avatar uživatele
tomsn40

22. července 2015

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Dark Matter 1:0 Killjoys

Tak teda taky končím... :) Čekal jsem víc, MNOHEM víc. Místo toho aby udělali Killjoys, a Dark Matter, měli ty prachy nacpat do nové BSG :D

Dark Matter, je asi jediné s čím se dá tenhle seriál porovnávat. No a samozřejmě Dark Matter je o třídu lepší, i když to taky není bůh ví jaké mega dílo. Sci-fi teď letí v kině. A než se opět dostane zpět na TV, tak to ještě nějaký ten pátek potrvá :)

Teď jsem, už jen zvědavý, jak dlouho v mém watchlistu vydrží Dark Matter :D

Avatar uživatele
Hrus

27. července 2015

44 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Killjoys

"Akční" sci-fi seriál, který působí ve všem průměrně. Od charakterizace postav, přes zápletku jednotlivých dílů po triky a akční scény (aspoň tam ale nějaké jsou). Jediné, co mě aspoň trochu zaujalo je místy odvážně volená netradiční hudba. Jinak je škoda že mezi ústřední trojkou není moc chemie...

Avatar uživatele
Richard Ježek

12. července 2015

44 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Co chybí

Dost dlouho nebyl žádný nový seriál z vesmíru a rok 2015 konečně nějaké dotáhl. Sice to není úplně to ono, co bych chtěl, ale celkem velmi příjemně se na to kouká. Chybí mi tam nějací ti mimozemšťani a nějaký ten silnější příběh s tajemnem. Hold asi něco podobného jako BSG se už nedočkám. No uvidíme, jestli nás to zavede k lepším zítřkům nebo ukončení po první sérii.

Avatar uživatele
Liborias

22. června 2015

42 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Ale jo

Vlastně tato novinka se mi docela líbí. Paradoxně, co mi na tom trochu vadí jsou ty xichtíky, jak dětská prdelka. Nevím proč je casting tak úchylně zaměřený na ty namydlený tvářičky, myslím že by tomuto prostředí trocha nedokonalosti přidala na uvěřitelnosti. A také mě zrovna neuchvátil "bojový styl hlavní hrdinky". Tohle jako vážně? Myslím, že pokud bude série úspěšná, měla by holka na přípravě trošku zamakat. Jinak to ale vůbec není špatné. Temný svět, temné charaktery, určitě se budu dívat dál. Tahle oddechovka je příjemné zpestření léta. Tak uvidíme, co se z toho vyvine.

Avatar uživatele
partlondra

21. června 2015

40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Pilot

Poprvé jsem se rozhodl napsat názor po pilotu. Chemie herců u tohoto nového seriálu funguje a to bude hlavní věc na které bude Killjoys stavět. Akční scény rozhodně velké plus. Bál jsem se, že půjde o naprosto nudnou sci-fi, ale Killjoys překvapil a pilot má zajímavý náběh. Žádný seriálů pokud si pamatuji dobře s tématem vesmírných lovců odměn jsem neviděl(nevím jestli nějaké jsou), tento mě rozhodně potěšil jako milovníka Sci-fi.

Avatar uživatele
emJey (Bc. Milos Janu)

14. června 2016

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Killjoys: Vesmírní lovci

Dutch, John a D´avin jsou ve svém oboru nejlepší, ale když na ně narazíte, máte smůlu. Jejich oborem je totiž hledání a chytání zločinců. Dá se tím přijít na hodně zajímavé peníze, pochopitelně však nejde o úplně bezpečnou práci. Zvlášť, když tahle trojka pracuje ve vesmíru a navíc ve světě, kde je válka na spadnutí.

Ani jeden z hrdinů s ní nechce mít nic společného. Chtějí jen dělat to, co jim jde zatraceně dobře, dostat zaplaceno a pořádně si to užít. Každý z nich má ovšem tajemství a právě díky nim se všichni ocitnou až po krk v problémech a budou muset do války zasáhnout, ať už se jim to líbí, nebo ne.

A kdo má rád akci a dobrodružství, ten se k nim určitě rád přidá.

Avatar uživatele
Lucka Lucinka

20. června 2015

29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Novinka

OMG! já ani nevím co mám na to říct podle mě je to naprosto úžasný ze začátku jsem se bála že to bude stejné jako Dark Matter ale zmýlila jsem se oba jsou skvělí ale po pilotu si myslím že je KIlljoys je o dost lepší pilot byl úžasný vím že se seriál nemá hodnotit podle pilotu ale tohle bylo něco a hodně se těším na další díl takže rozhodně doporučuji a doufám že bude každý díl lepší a lepší

Avatar uživatele
hlupec

5. září 2015

29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
29 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Nuda

Zvládla jsem jen první díl a kousek druhého, pak jsem si řekla, že to za můj čas opravdu nestojí. Nudná zápletka, špatné efekty, postavy si člověk moc neoblíbí. Shrnula bych to jedním slovem: trapas.

Avatar uživatele
chvm

26. ledna 2017

25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Killjoyové

Hlavní hrdinové sympatičtí, ovšem bratři si tedy moc podobní nejsou. Hlavní dějová linie docela plochá, snadno dekódovatelná. Ovšem kdo má rád Strážce galaxie a jim podobné jako já, tak si to docela užije. Chybek to má několik, proto

Avatar uživatele
plavacek2000

18. července 2015

22 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Zajímavé :)

Tohle byl jeden ze seriálů,kvůli který jsem se těšila na prázdniny.Obsazení herců se mi líbí.
Sy-fy jsem moc neznala,ale díky tomuhle seriálu jsem si jí celkem oblíbila.Ale příjde mi,že takovej seriál už existuje,i když je tohle zase trošku něco jinýho,ale tak uvidíme kolika sérií se dočká :)

Avatar uživatele
misulka78

20. srpna 2015

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Čím se to liší...?

Proč mám pocit, že poslední dobou jsou seriály pořád na jedno brdo? V tomhle není nic nového, nic překvapivého, jen spousta věcí, které jsme už viděli jinde.

Avatar uživatele
arthurcz

12. srpna 2015

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Tak nevím

Jakási mejdlovka ve vesmíru s jakýmisi lovci odměn, někdy pobaví, spíše nudí.

První série nic moc zábava. Ale druhá série už byla docela koukatelná, fungovala chemie postav, děj a bráchové celkem slušně hláškovali, tak upravuji hodnocení na koukatelný nadprůměr.

Třetí mě nedokázala vtáhnout do děje, seriál delegovala na kulisu "aby v tý televizi něco hrálo a mně to konečně zmizlo z watchlistu". Když už se člověk nenamáhá zmáčknout pauzu, když odchází na cígo, tak je se seriálem zjevně něco špatně.

Čtvrtou sérii si nejspíš odpustím, nevím, kam se dá ještě klesnout.

A nakonec povzdech: "a to to dostalo prodloužení a Dark Matter ne, svět se prostě zbláznil".

Avatar uživatele
Vachisek

1. září 2017

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Jde to dolů.

První série super! Druhá série dobrý! Třetí série NUDA! A končím po 6. díle ve 3. sérii. Těšilo mě.