plakát seriálu

Knight Rider - Legenda se vrací

(Knight Rider 2008)

Názory uživatelů
Hrus
28. července 2009

Po osmi dílech... průměr

Ze starého seriálu jsem kdysi dávno viděl pouze pár dílů, přesto mě znělka v pilotu zabrnkala na tu správnou sentimentální stránku mého já. S postupným shlédnutím dalších dílů však původní mírné nadšení vyprchávalo.
Začaly mi lézt na nervy některé postavy a některé vlastnosti auta (nechápu jak se může transformovat na 2x větší auto), navíc tam ani není moc nějakých automobilových honiček... No alespoň ústřední duo herců není úplně nesympatické (i když po herecké stránce jsou spíše k smíchu, ale od toho sem se oprostil ;) ). Mezi těmito dvěma postavami panuje solidní partnerské pnutí, které oživuje poměrně fádní případy.
No nic, je to průměr. Pokud je vám -náct a/nebo máte rádi černá auta, tak si můžete nějaké bodíky v hodnocení přidat.

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Mike.

Knight rider je to super seriál. Víc se mi líbi starý knight rider,ale tenhle také ujde. Co je to za Kitta? Už to není ten úžasný Kitt co býval a děj? Na to že je to knight rider, tak by to mělo být více akční. Mike ujde... Pěkný,milí,silný,chytrý a to je vše. Dívam se na tento seriál protože to má pěknou grafiku a taky mě zajmá jak to dopadne mezi Mikem a Sarou. Dávam 80%.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

K.I.T.T.

Tenhle seriál jsem si zamilovala. Mike je dokonalej a jeho scény se Sárou byly jedinečný. Začátek seriálu byl prostě super. Potom ale začali všechno měnit...herce, příběh...a pak už se seriál rychle potápěl ke dnu. Takže se ani nedivím že ho předčasně ukončili. Každopádně pro ten skvělej začátek dávám vysoké hodnocení.

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Docela dobré pokoukání…

Neřekl bych, že je tenhle seriál nějaká superbomba, třeba herci mi nějak moc nesedli, ale je to napínavé, je to vtipné, je tam hezké auto a relativně chytré zápletky…

Mohli z toho podle mě vytěžit mnohem mnohem víc, ale i tak to stálo za skouknutí.

70 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

K.I.T.T. se vrací. Průměrně.

K.I.T.T. je zpátky ! Kultovní seriál s Hasselhoffem je nepřekonatelná klasika. Seriál celkově mám už ohodnocený a jako celek je to jen průměr, ale pilot je něco jiného. Nabitý akcí vám nabídne poctivý začátek seriálu, ze kterého se postupem času stala sračka. Chvíli mi trvalo, než jsem si zvykl na Brueninga, jeho postava mi v tomto filmu ještě moc nesedla, to samé o K.I.T.T.ovi. Ale Sára je kost..... Film je nabitý akcí a humorem, hudba dobrá, efekty velmi povedené. Nejlepší je ovšem Davidovo cameo a ten bourák... 80 % film, 60% seriál.
Myslel jsem, že původnímu seriálu se to nemůže vyrovnat, protože je to prostě klasika klasik, ale nakonec přišlo vcelku milé překvapení. Kdyby tam nebylo pár souvislostí s minulou sérií, myslím, že by to žilo svůj vlastní život. Ono i tak to bylo něco docela jiného. Má to větší možnosti díky digitálním efektům, například a potěší i malé cameo Davida Hasselhoffa v pilotu a celkem pěkná je i modernější znělka. První polovina seriálu mě dost bavila, ale s tou druhou, kde začala umírat většina hlavních postav, to bylo už horší. 60% jsou krásné a zasloužené.

60 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Normálka

Neviděla jsem žádný díl z původního seriálu, ale tohle pro mě byla taková akční normálka, nic hrozného, nic úžasného. Auto KITT má občas docela dobré hlášky, ale za to hloubka a smysluplnost děje je někdy na vážkách.
I přesto mi bylo líto, když byl seriál ukončen po 1. sérii, protože to bylo docela pohodové pokoukání.

70 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Je ho škoda

Tento seriál mi přirostl k srdci (asi jen kvůli tomu že sem v mládí miloval původního Knight Ridera :) ) A i přes velké škrty postav v polovině série je mi líto že byl zakončen po první sérii.

70 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

1 série

Já viděl pár dílů starého ale určitě mě víc sebral tenhle je daleko víc propracovanější, jasně ty přemněny jsou trochu moc, ale má to něco do sebe. Ale uvidíme dál jak se pochlapěj a jak budou vypadat další díli.

90 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Lepší ako starý

Tento novší sa mi páči o mnoho viac ako ten starý... Súhlasím dakedy tie premeny toho auta su moc... ale páči sa mi viacej... postavy sú tam veľmi dobre...

90 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Návrat, který neměl vůbec nastat

Po zhlédnutí prvního dílu, který nebyl nic moc jsem se ze zvědavosti odhodlal do dalších a seriálu jsem dal šanci, ale to jsem neměl dělat. Tvůrci se totiž předvedli jako totální břídilové a o divácích si myslí že jsou po lobotomii.

Shrnutí: postupem času čím dál víc nesympatické postavy, trapné honičky a ty příběhy škoda mluvit.

0 %
18 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
27 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Naozaj?

Co to ma spolocne s Knight Rider-om? Auto ine. Dej iny. Hrdina iny. Naco?! Nieje to ale dobre ani ako akcny serial. Nic specialne tam nieje. Za mna rozhodne nie.

0 %
11 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí