Knihovníci

Knihovníci (Librarians, The) — 2. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Diskuze: Ste za obnovu The Librarians na 2.sériu?

Aldyska

Cool level: 15
Christopher Turk

OFF-LINE
Ste za obnovu The Librarians na 2.sériu?
23.1.2015 / 05:53:16 (před 247 týdny)
Je veľa ľudí, čo hundralo na tento seriál, že to nie je presné, má to chyby, je to nezaujímavé a pod., a tým ubrali percentá Knihovníkom, hoci si to podľa mňa nezaslúžili. Myslíte si, že ich obnovia aj pre 2.sériu? Páči sa mi ako ukončili 1.sériu, ale ja osobne by som ich chcela vidieť opäť aj v ďalšej sérii. Podľa mňa takéto niečo medzi seriálmi chýbalo. Tak dúfam, že ich obnovia.
Legal proof will be found. No doubt. But personally, I don't need it. I just like to know I'm right. (Patrick Jane, The Mentalist)
allyska

Cool level: 54
Jack Shephard

OFF-LINE
Bez nadpisu
23.1.2015 / 12:57:40 (před 247 týdny)
Já jsem filmy neviděla a seriál si pustila, když jsem viděla, jak je na sz populární. Hodně mě dostal a finále bylo perfektní, moc se mi líbí, jak vše do sebe zapadlo. Za další řadu bych byla ráda, ale je dobrý, že nic nezůstalo otevřeno, takže seriál můžu kamarádům doporučit i v případě zrušení.
janobrchtos

Cool level: 12
Dale

OFF-LINE
Bez nadpisu
23.1.2015 / 13:12:37 (před 247 týdny)
Určite by to mali obnoviť.
Allons-y!
Lill

Cool level: 33
Jack Carter

OFF-LINE
Bez nadpisu
23.1.2015 / 16:21:57 (před 247 týdny)
Súhlasím s názormi vyššie, že za druhú sériu by som bola rada, ale ak to aj ukončia, nezostal žiadny cliffhanger.
Finále bolo moc pekné :)
Katka Mrkvicová

Cool level: 7
Manny Bianco

OFF-LINE
Bez nadpisu
23.1.2015 / 16:39:43 (před 247 týdny)
Já doufám,že se dočkáme další série a také by mi vůbec nevadilo,kdyby měla alespoň o tři díly víc. Knihovníci byly tím co na televizním trhnu chybělo.Tak snad je nezruší.Byla by to obrovská chyba.
Director of SHIELD

Cool level: 27
Bobby Singer

OFF-LINE
Bez nadpisu
23.1.2015 / 17:23:11 (před 247 týdny)
Já jsem stoprocentně pro obnovení seriálu. Není to nic světoborného, místy je to i trochu hloupé, ale takhle to mám rád. Postavy mi přirostly k srdci a Flynn společně s Indianou Jonesem múžou za to, že jsem cvok do mytologických artefaktů (Archa úmluvy,Svatý grál, Excalibur a další.) A upřímně, kdo by nechtěl být tak chytrý, jako Flynn? Mít spoustu titulů a hlavu narvanou vědomostmi?
Editováno: 1x | Naposledy: 24.1.2015 / 09:24:52
wexzuz

Cool level: 16
Number 6

OFF-LINE
Bez nadpisu
29.5.2015 / 13:19:24 (před 229 týdny)
Tak seriál byl obnoven. Nevíte někdo air date? :)
Pravopis nebyl nikdy moje silná stránka.