Komisařka Diana Carrová

Komisařka Diana Carrová (Diane, femme flic)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Nechtěné dítě

Architekt Adrien Beaulieu byl zavražděn těsně poté, co se v porodnici domáhal uznání syna, kterého právě porodila jeho bývalá žena Catherine, která je s ním ale už dva a půl roku rozvedená. Catherine tvrdí, že dítě není jeho, a chce je dát k adopci. Žena se chová podivně, stejně jako její patnáctiletá dcera Anna, navíc se ukáže, že obě lhaly, Catherine v osudný večer tajně opustila porodnici a odjela taxíkem domů, a mohla stihnout zajet i do bytu bývalého manžela, Další podezřelou je Beaulienova milenka Jeanne Brabantová, narkomanka a vůbec dost pochybná existence, která s architektem žila.

Komisařka Carrová kus po kuse sestavuje obraz rodinné tragédie: Beaulien byl děvkař a násilník, Anna nebyla jeho dcera, byla z prvního manželství, s Catherine měli však také holčičku, která ve třech měsících zemřela na syndrom náhlé smrti. Beaulien ji měl ten večer hlídat, ale odešel za ženskými, s malou byla doma jen Anna, která utrpěla šok, ze kterého se dosud nevzpamatovala. Dcera i matka Beauliena svorně nenáviděly, přesto se s ním Catherine ještě jednou po rozvodu vyspala, a otěhotněla - dítě, které se jí nyní narodilo, bylo skutečně jeho. Žena věděla, že by se majetnického Beauliena nezbavila, a tak si vymyslela, že je dá adoptovat, a tajně připravila svůj odjezd s dítětem a Annou do Barcelony, kde chtěla začít nový život. Architekta zabila Jean Brabantová, jeho milenka, která s ním rovněž čekala dítě, o to ale Beaulieu nestál, a nutil ji k potratu.

Rodinný život Carrových komplikuje syn Thomas, který se učí hrát na saxofon. Diana a Serge si pohraávají s myšlenkou na třetí dítě. Poručíci Bimbo a Sam z Dianina týmu mají kolflikt s kolegou Colbertem.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

naninka358