plakát seriálu

Královská dvojčata

(Pair of Kings)

Názory uživatelů

Hnus

Moje pocity z tohoto seriálu se dají shrnout do pár slov: vždycky když to vidím, zvedne se mi žaludek, a mám zkažený den. Nějací dva idioti jsou králové na ostrově, jsou to černobílá dvojčata, a každej se z nich může zbláznit. No větší volovinu jsem opravdu neviděla, a to je co říct. Nula, nula, absolutní nula!!!

0 %
44 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Dvojačata?Fakt?

Jeden z nejhorších seriáků, jaký jsem viděl. Pominu fakt, že dvojčata jsou černej a bílej. Humor je tak nechutně odpudivej, že kdykoliv to vidím, je mi blivno a okamžitě přepínám. Disney Channel se propadl do hlubin zeměkoule.

0 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Supppééééééééérrrr :D :D

Tenhle seriál je prostě super :)
Ale Mitchel Musso je na tom seriálu asi nejjj!!!

50 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

To se dalo čekat

U Disney už asi všichni vědí že v jejich seriálech jsou vždy hlavní hrdinové bud malé děti nebo pubertáci ve věku 14-16 let. A dospělé charaktery jsou vždy v seriálech až moc zesměšňovány. Tady to není rozdíl hlavní postavy nejsou vůbec charakterově odlišní od postav z jinejch seriálů od disney oba dva bratři jsou blázniví pozéři co dělaj jednu blbost za druhou (kdyby ty blbosti aspon byli vtipné). Co také zustalo při starejch kolejích je humor prdění,blití a další vtipy podobného charakteru tu mají dveře do kořán. Takže další tuctová disneyovka se stereotypními charaktery a dětinským trapným humorem. Že to mají ti scénaristi zapotřebí.

10 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí