Kriminálka Las Vegas

Kriminálka Las Vegas (CSI: Crime Scene Investigation) — 16. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Diskuze: Nej díl

Bajunka

Cool level: 0
Margaret 'Maggie' Simpson

OFF-LINE
Nej díl
3.4.2010 / 15:05:18 (hodně dávno)
Musím říct, že ze všech těch 200 dílů, se těžko určuje ten nejlepší....každej díl je svým způsobem jinej a zvláštní. A ty nejzvláštnější jsou nejlepší. Jako třeba: Panenka jako živá, Drobečky, Buchařina nebo Grissom versus sopka.
Editováno: 1x | Naposledy: 8.5.2010 / 07:47:53
Gunny

OFF-LINE
Nej díl
30.8.2012 / 19:37:42 (hodně dávno)

Fany napsal(a):

Musím přiznat, že můj nejoblíbenější díl je jednoznačně Oběma nohama v hrobě, část 1 i 2. Líbí se mi i jiné díly (jako např. Zátiší), ale Oběma nohama v hrobě je nej.

Souhlasím :) Jsou to skvělé epizody. Trochu mě mrzí, že nejsou k dispozici záběry z natáčení :)

Gunny

OFF-LINE
Nej díl
30.8.2012 / 19:41:10 (hodně dávno)

Bajunka napsal(a):

Musím říct, že ze všech těch 200 dílů, se těžko určuje ten nejlepší....každej díl je svým způsobem jinej a zvláštní. A ty nejzvláštnější jsou nejlepší. Jako třeba: Panenka jako živá, Drobečky, Buchařina nebo Grissom versus sopka.

Jojo, taky se mi líbí díly, do kterých jsou zapojeni členové týmu.

teri.jay

OFF-LINE
Bez nadpisu
8.11.2014 / 15:26:08 (před 193 týdny)
U mě absolutně vede poslední díl 13. řady a navazující díl 14. řady. Skvělý případ, skvělé rozřešení. (Jen je mi líto na konci Morgan)
Dál 5. díl 12. řady
9., 11., 12. (navazujíc na sebe) také 12. řady kde nakonec odchází Catherine k FBI.
Teri
Adélkaa

Cool level: 10
sžt. Maxwell 'Max' Q. Klinger

OFF-LINE
No jak kdy...
13.11.2014 / 17:07:45 (před 192 týdny)
Já mám ráda všechny díly, které nějak souvisí se členy týmu, třeba oběma nohama v hrobě (i když jsem z toho měla noční můry :3), nebo Ten (už nevím název), jak Cat loví svojí dceru z tý řeky. Trochu smutný, ale dobrý díl je, [spoiler][/spoiler] jak zabijou Warricka, ale asi nejraději mám dvojdíl Panenka jako živá a ostatně každý díl s miniaturovým vrahem.
Filip Brhel

OFF-LINE
Paul Millander
4.1.2017 / 10:42:03 (před 80 týdny)
Pro mě jsou jednoznačně nejlepší 3 díly s Paulem Millanderem, který si hraje s celým týmem a hlavně s Grissomem :D
Editováno: 1x | Naposledy: 4.1.2017 / 10:42:19
Následující