Kriminálka Las Vegas

Kriminálka Las Vegas (CSI: Crime Scene Investigation) — 16. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Diskuze: LV, NY či Miami

teri.jay

Cool level: 0
Margaret 'Maggie' Simpson

OFF-LINE
N°1 Las Vegas
8.11.2014 / 15:22:04 (před 219 týdny)
U mě jednoznačně vede Las Vegas, nejen že byla první a tím mi připadá i nejoriginálnější, ale i mi nejvíce sedí herci. Nikdo mi tam nějak zvlášť nevadí, co nesu špatně je odchod Catherine a Grissoma.. ale to asi většina ..
Také mě u LV nejvíce baví případy například oproti Miami, které bych zařadila na druhé místo. Miami drží Horatio. Na New York sem koukala celkem dlouho především kvůli Mackovi, ale i tak ho řadím až jako poslední.
Teri
Adélkaa

Cool level: 10
sžt. Maxwell 'Max' Q. Klinger

OFF-LINE
Bez nadpisu
15.11.2014 / 21:17:31 (před 218 týdny)
Určitě Las Vegas. Přijde mi, že tím, že to byl první seriál z řady CSI byly na něj vyplýtvány ty nejlepší případy, vrahové, témata a i postavy. Nikdo se třeba nevyrovná Gilu Grissomovi a ostatně celému jeho týmu. Všicni tam mají úžasné hlášky a každému přesně padnou podle jeho charakteru.
Stejně tak mi přijde, že Miami je lepší, než New York, i když v Miami se moc lpí na Horatiovi. V Las Vegas už hlavní postavu vystřídali třikrát a vždycky se s tím dalo nakonec žít, ale Horatio by nemohl být vystřídán nikdy a tím, že tam strávil deset sérií ztrácel ke konci ten "šmrnc" a i to je možná ten důvod, proč je u mě Miami na druhém místě. A New York...? No, tam mě nic moc nezaujal, postavami začínaje a příběhy konče.
007.dany

Cool level: 20
Zipper

OFF-LINE
Bez nadpisu
3.1.2015 / 11:31:31 (před 211 týdny)
Miami je můj favorit číslo jedna
Dan
Následující