Kriminálka Las Vegas

Kriminálka Las Vegas (CSI: Crime Scene Investigation) — 16. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Býk

Tým CSI vyšetřuje tři zdánlivě nesouvisející úmrtí, které se staly v době býčích jezdeckých mistrovství...

Svět ježdění na býcích je lukrativní byznys - vítěz probíhajícího mistrovství může získat až milion dolarů. Současně je to však i velmi nebezpečný byznys, čehož důkazem je i nebezpečný pád vrcholového jezdce Codyho Latshawa, kterého býk zasáhne do hlavy kopyty. Zděšení vystřídají ovace, když kovboj vstane a odejde po vlastních. V noci však najdou Codyho v aréně mrtvého.

Při pitvě Dr. Robbins odhalí, že Cody měl prasklý jeden ze obratlů, což bylo doslova časovanou bombou. Stačil jen malý úder a kovboj byl odsouzený na smrt. Provaz, který Cody použil při osedlání a nalezený v blízkosti jeho těla, je shodný s vlákny, které se našly na býčích kopytech. Pokoušel se jezdec býka, který ho ve dne shodil, znovu osedlat a zvítězit nad ním, anebo je za jeho smrtí někdo jiný?

Mezitím Nick a Greg vyšetřují dopravní nehodu, při které zahynula Tiffany Rigdonová, žena lehčích mravů. Tým CSI překvapí, že neměla schůzky s nikým jiným než s Codym a auto, které jí srazilo je Codyho vlastní truck. V motelovém pokoji, kde se pár miloval, najdou milostný dopis, ve kterém Tiffany napsala, že se s ním rozchází, neboť se vdá za jiného muže. Je možné, že ji Cody zabil ze žárlivosti?

Při prohlídce Codyho auta najdou část zařízení na inseminaci býků. Vyšetřovatelům se nechce věřit, že by se Cody zapletl do nezákonného obchodu s býčími ejakuláty, i když je to výnosný obchod. Nick si myslí, že Cody možná spolupracoval s někým, kdo páchal tyto krádeže a Tiffany musela zemřít proto, že se o tom dozvěděla.

Vyšetřovatelé se pokoušejí najít Codyho partnera, ale telefonické záznamy neobsahují nic neobvyklého. V porovnaní s nimi, Tifaniny záznamy odhalí jiný příběh. Tiffany opakovaně telefonoval Erik Hong, pasák známý jako Drahý Rick. Volal i v noci její smrti, ale jen do druhé hodiny ráno, jakoby potom už věděl, že je mrtvá. Rick přizná, že Tiffany vynadal, když mu oznámila, že končí s prostitucí, neboť se vdává, ale rozhodně popírá, že by ji zabil. A co nevidět se Rick stane třetí obětí v zamotané případu, když ho zblízka zastřelí v country baru.

Tým musí přehodnotit dosavadní závěry a pokusit se o nový pohled na úmrtí obětí. Jakým způsobem jsou propojené zjevná náhodná smrt, autonehoda, krádež spermií a střelba v baru?

HUDBA V EPIZODĚ

Rusty Cage (Johnny Cash)

Úvod epizody, kde kovbojové jezdí na býcích.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon