Kriminálka Las Vegas

Kriminálka Las Vegas (CSI: Crime Scene Investigation) — 16. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Exil

Tým vyšetřuje smrt sestry kubánské zpěvačky, která hostuje v Las Vegas. Odhalí, že případ by mohl souviset se sporem mezi dvěma kubánskými rodinami.

Tým CSI vyšetřuje vraždu Marty Cuertové, kterou otrávili a ubili k smrti v oblíbeném lasvegaském klubu. Marta byla sestrou Silvany Cueartové, slavné kubánské zpěvačky, která je v USA na turné. Vzhledem na napjaté politické vztahy mezi USA a Kubou, skupiny demonstrantů dnem i nocí protestují proti Silvaně a Antoniovi Fichovi, kterého pověřila kubánská vláda, aby nad aktivitami zpěvačky v nepřátelské krajině vykonával dozor.

Vyšetřovatelé si proto zpočátku myslí, že vražda by mohla mít i politický motiv. Důkazy nalezené na místě činu však hovoří o opaku - pachatelem by mohl být Ficha, nebo Estefan, majitel klubu, kde Silvana vystupuje. Když Estefan připustí, že měl se Silvanou milostnou aférku, tým obrátí svou pozornost na Fichu, který - jak se zdá - neměl na vraždu jen politickou motivaci, ale zločinecké sklony. Napětí naroste, když Silvanu otráví stejným způsobem jako Martu, ale naštěstí to vyšetřovatelé zjistí včas a rychle konají, aby ji zachránili.

Po vášnivé hádce v hotelovém apartmánu dojde k střelbě - Ficha v sebeobraně vystřelí na Estefana. Tým CSI najde konečně poslední dílek do skládanky zločinu a odhalí pravého pachatele.

Mezitím má Hodges imigrační problémy ohledně jeho možné svatby s Elisabettou, se kterou se seznámil na výletu do Itálie. Ecklie ho varuje, aby situaci nebral na lehkou váhu a Hodges začíná uvažovat nad tím, zda se chce skutečně oženit s krásnou a sexy italskou přítelkyní.

HUDBA V EPIZODĚ

The Show Must Go On (Queen)

Sara při rozhovoru s majitelem baru parafrázuje tuto skladbu.

Aguanile (Marc Anthony)

Úvodní scéna, kde Silvana zpívá v baru.

11:11 (Rodrigo y Gabriela)

Henry zpracovává DNA Eddieho Santose.

Pa'rriba (Descember Bueno)

Greg zpracovává otisky z "tilo" kapslí.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon
HonZajs000
lukascoolarik