plakát seriálu

Kriminálka Las Vegas

(CSI: Crime Scene Investigation)

Epizoda 9×10 – Ještě jedna (2) (One to Go)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Tým CSI pracuje na uzavření posledního Grissomova otevřeného případu, mezitím se Grissom připravuje na odchod z CSI. Před odchodem Grissom nabídne Dr. Langstonovi, který jim pomohl případ vyřešit, aby přijal trvalé zaměstnání v týmu CSI...

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Tým CSI pokračuje v hledání komplice Nathana Haskella. Vyšetřovatelé stupňují úsilí, aby našli zmizelou manželku nejnovější oběti. Věří, že je ještě naživu a znovu procházejí všechny důkazy, aby odhalili nějakou další novou stopu. Dr. Raymond Langston pomáhá týmu na žádost Gila Grissoma jako zvláštní konzultant. Pomůže Grissomovi proniknout do Haskellovy mysli, dokonce se chystá s mnohonásobným vrahem setkat, aby se ho pokusil donutit prozradit, kde se nachází nezvěstná žena.

Brzy tým CSI identifikuje podezřelého člověka a najde i místo domu, kam vrah vzal nezvěstnou a kde ji mučil. Ženu, naštěstí, najdou ještě živou, a tak se končí vrahovo počínání.

Grissom si uvědomí, že s uzavřením tohoto případu nastal čas, aby odešel z CSI a nabídne Langstonovi, aby nastoupil do týmu na plný úvazek. Jeho odchod překvapí jeho spolupracovníky...

Hudba v epizoděvložit další píseň

The GSR Score (Bill Brown)

Závěrečná scéna, kde Gil Grissom opouští laboratoř a jede za Sarou.
Zajímavosti k epizoděvložit další zajímavost
Když Tom chytne Maureen, která se mu snaží utéct, u dveří, otočí ji čelem k sobě. V tu chvíli má Maureen vlasy v obličeji, stejně je tomu i v dalším záběru. V následujícím je už ale v obličeji nemá, aniž by ty vlasy kdokoliv upravoval.
Kriminalisté přijdou na Haskellova komplice podle toho, na koho se dívá přes webkameru v učebně. To ale přece není možné. Kamera ve vězení, odkud Haskell mluví, je umístěna nad monitorem. Pokud Nate Haskell někoho sledoval, sledoval ho na obrazovce, a tudíž se z pohledu učebny musel dívat směrem dolů. A aby onoho studenta na určitém místě sledoval přímo pohledem do webkamery, to není možné.
Hlavní postavy
Nick Stokes
Sara Sidlová
Greg Sanders
Dr. Al Robbins
Riley Adamsová
David Hodges
David Phillips
Dr. Raymond Langston
Gil Grissom
Catherine Willowsová
kapitán Jim Brass
Vedlejší postavy
Archie Johnson
důstojník Metcalf
Conrad Ecklie
Mandy Websterová
Henry Andrews
policista Akers
policista Mitchell
Wendy Simmsová
Justine Stefaniová
Gerald Tolliver
Nathan Haskell
Tiffany Cohenová
Dan Forester
Hallie Doniphon
Joel Steiner
Tom Doniphon
Steven Dougherty
Maureen Martinová
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevJeště jedna (2)
Původní názevOne to Go
Rok natočení2008
Premiéra15. ledna 2009
Česká premiéra11. března 2010
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Autoři profilu epizody