plakát seriálu

Kriminálka Las Vegas

(CSI: Crime Scene Investigation)

Epizoda 12×22 – Návrat domů (Homecoming)
99 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Tým CSI při vyšetřování trojnásobné vraždy odhalí rozsáhlou korupční síť na úřadu šerifa, která je zavede k dávno zapomenutému a neočekávanému nepříteli...

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Tým CSI náhle odvolají ze slavnostní večeře uspořádané v rámci kampaně šerifky Sherry Listonové. Jen o několik ulic dále totiž došlo k trojnásobné vraždě - na místě činu leží známy drogový dealer, jeho osobní strážce a Vicky Gilmoreová. A právě její smrt je pro všechny zarážející. Vicki byla manželkou Jacka Gilmora, jednoho z nejbližších Sherryiných přátel a v současnosti seriózního podnikatele, který však nepřišel k majetku legálními cestami.

Vyšetřovatelé zkoumají důkazy a všechny míří proti Gilmorovi. Hokejka, kterou ubili Vicky k smrti, pochází ze šatny jeho hokejového klubu, záznam z jeho mobilu ho umístňuje v blízkosti místa činu a jeho DNA se dokonce najde na oblečení, které vrah odhodil. Když ho Russell a Finlayová dovedou k výslechu, Finlayová si všimne, že nedokáže ani pořádně zvednout šálek kávy. Zjistí, že je fyzicky neschopný zasadit údery, jejichž stopy se našly na těle jeho manželky. Kdo za vraždami stojí?

Vyšetřovatelé narazí na možnost, že všechno souvisí s osobou bývalého policajta Jacka McKeena, který sedí ve vězení za vraždu jejich kolegy Warricka Browna. To je však jen začátek případu, který ohrozí životy členů týmu CSI a jejich blízkých.

Narážky na další seriályvložit další narážku

The Brady Bunch

David k Morgan o randění jejich rodičů: "Víš, když budou pokračovat, mohli bychom dopadout jako bizarní bratr a sestra Bradyovi." ("I mean... These things keep up, and we could end up as some sort of Bizarro Brady Bunch brother and sister.")
Hlavní postavy
Nick Stokes
Sara Sidlová
Greg Sanders
Dr. Al Robbins
David Hodges
Julie Finlayová
D.B. Russell
Morgan Brodyová
David Phillips
kapitán Jim Brass
Hostující hvězdy
Barbara Russellová
Vedlejší postavy
David Winnock
šerif Sherry Listonová
detektiv Michael Crenshaw
detektiv Paul Kimball
Dominic Bruno
Jack Gilmore
Olivia Hodgesová
Kaitlyn
Conrad Ecklie
zástupce šerifa Jeffrey McKeen
detektiv Carlos Moreno
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevNávrat domů
Původní názevHomecoming
Rok natočení2012
Premiéra9. května 2012
Česká premiéra4. července 2013
Typ epizodyPoslední epizoda série
Délka45 minut
Autoři profilu epizody