plakát seriálu

Kriminálka Las Vegas

(CSI: Crime Scene Investigation)

Epizoda 11×15 – Po čem kdo touží (Targets of Obsession)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Dr. Langston musí znovu svědčit v soudním procesu s vrahem Haskellem. Nick zase čelí mladému teroristovi Jasonovi McCannovi, odhodlanému pomstít smrt svého bratra.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Nick se vrací domů, když se mu na mobil ozve Jason McCaan, mladík, který je rozhodnutý pomstít smrt svého bratra. Varuje Nicka, aby nechodil domů. Nick později zjistí příčinu - na dveřích, jen několik centimetrů od jeho hlavy, je nastražený granát. Podaří se mu dostat pryč, ale už věří, že ho chce někdo zabít a Jason zná atentátníkovu identitu. Předvede Jasona na výslech, ale dříve, než se něco dozví, přijde Jasonův opatrovník Dr. Paul Huxbee a odvede ho.

Tým zjistí, že Jason i Paul jsou leváci - podle důkazů i terorista, který nastražil na Nicka granát, byl levák. Nick, Catherine, detektiv Vartann a Kip Woodman sledují stopu, která je dovede do skladu, který si pronajal Huxbee. Uvnitř nenajdou jen jeho mrtvolu, ale i obrovskou bombu a několik pastí. Už vědí, že za vším je Jason, který chce zabít každého, kdo je zodpovědný za bratrovu smrt. Tým se pokouší bombu zneškodnit, ale nepodaří se to a nastane obrovská exploze.

Mezitím musí Dr. Langston znovu svědčit proti vrahovi Nateovi Haskellovi. Haskell udělá z celého soudního procesu obrovský cirkus, ale stejně ho odsoudí. Langston si však nevydechne, protože Haskellovi se s pomocí jeho oddaných fanynek, přezdívaných Haskellovy nevěsty, podaří z vězení utéci...

Zajímavosti k epizoděvložit další zajímavost
Stejně jako u dalších epizod režírovaných Alecem Smightem se i zde objevuje dřevěná laň jakožto jakýsi blooper. Záběr na ni je těsně poté, co Jason McCann alias Justin Bieber rozmlátí telefon baseballovou pálkou.
Hlavní postavy
Nick Stokes
Sara Sidlová
Greg Sanders
Dr. Al Robbins
David Hodges
David Phillips
Dr. Raymond Langston
Catherine Willowsová
kapitán Jim Brass
Vedlejší postavy
detektiv Vartann
Nathan Haskell
Jason McCann
Dr. Huxbee
tanečnice
Kip Woodman
Claude Melvoy
soudkyně Francis Granstonová
Vivian Tinsdalová
Dr. Corey
Timothy Johnson
policista Casey
předsedkyně poroty
požárník
justiční stráž
Režie
Scénář
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevPo čem kdo touží
Původní názevTargets of Obsession
Rok natočení2011
Premiéra17. února 2011
Česká premiéra10. července 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Autoři profilu epizody