Kriminálka Las Vegas

Kriminálka Las Vegas (CSI: Crime Scene Investigation) — 16. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Švábi

Tým CSI vyšetřuje smrt mladého vlastníka módního klubu a pátrání je zavede do minulosti starší více než 20 let...

Z náklaďáku jedoucího velkou rychlostí vyskočí šofér rovnou pod kola jiného auta. Počet mrtvých stoupne, když z nákladního auta vypadne další mrtvola. První tělo patří bývalému policajtovi, druhé mladému majiteli módního klubu se záviděníhodnými kontakty mezi celebritami. Stopy vedou do minulosti starší více než dvacet let...

Dopravní hlídka zaznamená, že nákladní auto překročí rychlost a chce ho zastavit. Šokuje je, když se honička skončí smrtí šoféra, který vyskočí z auta rovnou pod kola jiného. Počet mrtvých stoupne, když z nákladního auta vypadne další mrtvola. Warrick Brown se opozdí a vymlouvá se na osobní problémy. Rozhněvaný Gil Grissom ho potrestá tím, že mu přidělí neatraktivní prohlídku auta.

Šoféra náklaďáku identifikují jako Brodyho Biggse, bývalého policajta, který odešel od policie v roce 1980 s vynikajícím posudkem a od tehdy pracoval jako mechanik. Podle Dr. Robbinsa druhého muže udusili. Jedná se o Jasona Crewese, majitele klubu se záviděníhodnými kontakty mezi celebritami. Catherine Willowsová a Nick Stokes při prohlídce jeho domu přijdou k závěru, že ho udusili v posteli. Pravděpodobně ho zabil Biggs, který převážel jeho tělo, aby ho ukryl na skládce.

Warrick prohledá auto a uvědomí si, že všechny věci uvnitř jsou starší více než 20 let, stejně jako poznávací značka. Podle všeho byl Brody nájemný vrah. Grissom rozhodne, že musí najít toho, kdo si ho objednal na vraždu Crewese. Warrick vypátrá, že nákladní auto patřilo sanitární společnosti, kterou vlastnil známý gangster. Vyjde najevo, že jedním z gangsterů byl Crewesův otec, kterého "odstranili" před dvaceti lety. Jasonova matka Linda podle předložené fotografie vypoví, že Brody Biggs byl přítel jejího manžela, ale nechce věřit tomu, že by Biggs zabil jejího syna.

Linda tvrdí, že veškerý majetek sanitární společnosti prodala Lou Geddovi, gangsterovi, který vlastní striptýzový klub Pigalle Boulevard. Gedda vysvětlí kapitánu Brassovi a Warrickovi, že neměl důvod Jasona odstranit, protože Jason byl pro něj přínosem díky svým slavným přátelům, za což mu Gedda platil, protože vydírání celebrit mu vynášelo pěkný příjem. Vyjde však najevo, že jejich obchodní vztah se nedávno skončil, když Jason oznámil Geddovi, že mu už žádné další celebrity nebude dohazovat.

Warrick ví, že ztráta výdělku a potupení před zákazníky mohlo Geddu natolik naštvat, že si mohl objednat Jasonovu smrt. Když prošetřuje minulost klubu Pigalle, odhalí, že je s ním spojeno vícero zločinů. Je mu jasné, že to nebylo možné bez toho, aby Gedda neměl na výplatní pásce policajty.

Warrick se rozhodne pro velmi riskantní plán...

HUDBA V EPIZODĚ

The Donque Song (Will.I.Am, Snoop Dogg)

Brass a Warrick prochází striptýzovým klubem.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon