plakát seriálu

Kriminálka Miami

(CSI: Miami)

Epizoda 3×13 – Bonnie a Clyde (Cop Killer)
98 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Případ vraždy dopravního policisty.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Při silniční kontrole je zastřelen policista. Mladík Patrick, který ho doprovázel, se stal obětí únosu. Díky stopám na místě činu není problém zadržet auto, jež řídí už od pohledu podezřelá dívka Missy. Před policisty se snažila v autě uniknout a nakonec přizná, že skutečně byla svědkem při policistově vraždě. Jako vraha určila Johna Johnsona. Díky tomuto zadržení unikající muž, dívčin společník, přijde o skrýš i veškeré své vybavení. Policisté správně předpokládají, že si bude muset opatřit peníze a novou skrýš. Vytipují možné místo dalšího přepadení a podaří se jim zachránit Patricka. Johna však nechytí.

Horatio z výpovědi Patricka vydedukuje, že se John chytá opustit Miami na lodi. Chytí ho těsně před vyplutím. John však tvrdí, že střílela Missy. Při dalším vyšetřování opravdu vyjde najevo, že vrahem policisty byla Missy. Dále zjistí, že několik posledních loupeží v obchodech mají na starosti právě John a Missy. John zaplatí kauci a souhlasí s tím, že bude vystupovat jako svědek v případu vraždy policisty proti Missy. Zakrátko je však nalezen zastřelen v hotelovém pokoji.

Jako podezřelí připadají v úvahu matka Missy, která neunesla, že její dcera bude pykat za pravého vraha, protože prý byla pod Johnovým vlivem. Je tu též majitel hotelu, ve kterém byl nalezen zastřelený John, který mu dlužil na nájemném. U obou však důkazy hovoří v jejich prospěch.

Vrahem Johna je však ten, do kterého by ty Horatio nejméně řekl. Svědek Patrick, který neunesl, že policie propustila Johna z vazby. Dále nemohl zapomenout Johnovi jak ho zesměšňoval v době, kdy byl jeho rukojmím.

Hlavní postavy
detektiv Frank Tripp
poručík Horatio Caine
Calleigh Duquesnová
Ryan Wolfe
Eric Delko
Maxine Valera
Dr. Alexx Woodsová
Yelina Salasová
Vedlejší postavy
Tyler Jenson
Paula Murová
státní žalobkyně Rebecca Nevinsová
pokladník
policista Rich Insko
Patrick Brookner
Missy Marshallová
Brett Adams
John Johnson
Carla Marshallová
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevBonnie a Clyde
Původní názevCop Killer
Rok natočení2004
Premiéra17. ledna 2005
Česká premiéra6. listopadu 2007
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka60 minut (včetně reklam)
Autoři profilu epizody