plakát seriálu

Kriminálka Miami

(CSI: Miami)

Epizoda 9×20 – Spolubydlící (Paint It Black)
99 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Vysokoškolačku Corinne Palmerovou najdou v lázních univerzitního areálu dobodanou a utopenou v bazénku s horkou vodou. Začíná vyšetřování případu poznamenaného závistí, posedlostí a psychózami mezi studenty. Dokonce ani nejlepší přítelkyně oběti Monica Dowová a jejich druhá spolubydlící Alexis Taymorová nejsou tím, čím se zdají být. Mezi podezřelými je nejen přítel oběti Jared Hatch, který děvčata u bazénu v noci pozoroval, ale i Monica - půjčila oběti notebook s klávesnicí otrávenou thaliem, které jí vnikalo do těla bříšky prstů.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Studentky Monica Dowová a Corinne Palmerová v noci relaxují v lázních areálu Miamské univerzity. Monica cítí, že je někdo pozoruje a odskočí si pro mobil, aby zavolala ochranku. Když se vrátí, najde Corinne mrtvou - někdo jí chtěl utopit v horké vodě bazénku s vířivkou a když se nepodařilo, dobodal jí krk, hrdlo a hruď.

Podezřelou je nejen Monica, nejlepší kamarádka a spolubydlící oběti, ale i přítel oběti Jared Hatch, který se přizná, že obě děvčata v noci na koupališti pozoroval, ale brzy odešel. Zachytila ho bezpečnostní kamera. Policie stále nevyslechla druhou spolubydlící oběti, Alexis Taymorovou, kterou nikde nemohou zastihnout.

Oběť Corinne byla oblíbená a nikdo netuší, kdo by mohl být její nepřítel. CSI zjistí, že někdo se už delší dobu pokoušel Corinne otrávit thaliem. Posypal jedem klávesnici notebooku, který používala, a jed vnikal do těla oběti bříšky prstů. Notebook jí půjčila nejlepší kamarádka Monica. Ale to nedokazuje, že je i travičkou...

Hlavní postavy
detektiv Frank Tripp
poručík Horatio Caine
Calleigh Duquesnová
Ryan Wolfe
Eric Delko
Natalia Boa Vista
Walter Simmons
Dr. Tom Loman
Vedlejší postavy
Michael Travers
Monica Dowová / Alexis Taymorová
Jared Hatch
William Loslow
Dr. Galawayová
Corinne Palmerová
Perry Carmichael
dívka na kole
Režie
Scénář
Informace k epizoděIMDb
Český názevSpolubydlící
Původní názevPaint It Black
Rok natočení2011
Premiéra17. dubna 2011
Česká premiéra17. ledna 2013
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Autoři profilu epizody