plakát seriálu

Kriminálka New York

(CSI: NY)

Epizoda 7×06 – Do Not Pass Go
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Mac Taylor a jeho tým při vyšetřování nálezu rozloženého lidského těla stojí proti sadistickému vrahovi, který využije rodiče jedné z obětí, aby zmanipuloval místo činu.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Elizabeth Harrisová, matka oběti, dostane hlasovou zprávu s pokyny, kde najde tělo svého mrtvého syna Jeremyho. Rodiče postupují podle pokynů, čímž zničí fyzické důkazy, což bylo vrahovým záměrem. Tělo však nepatřilo Jeremymu, ale druhé oběti, Craigovi Andersonovi. Brzy paní Harrisová dostane další pokyn, poslechne vrahovy instrukce a skoro zahyne při požáru, před kterým ji zachrání Jo.

Dva klíčové důkazy - zakrvácená zástěra a kostra hada - pomohou vyšetřovatelům vyřešit neuzavřený případ smrti v nočním klubu. Allison Scottová, přítelkyně vyhazovače, tam pracovala jako barmanka a byla na místě činu v době, když ho zastřelili. Jeho krev byla na její zástěře. Allison obviní z jeho vraždy dva muže - Jeremyho Harrise a Craiga Andersona. Oba otrávila hadím jedem a pozorovala, jak pomalu umírají. Nedávno ji zatkli za držení drog a bála se, že policie spojí její otisky prstů s místem činu, a tak zaplatila příteli, aby zavolal Jeremyho matce. Jo jde za Allison do vězení, aby jí prozradila, kde je Jeremyho tělo. Vyšetřovatele čeká velké překvapení.

Hlavní postavy
Mac Taylor
Lindsay Monroová
Danny Messer
Dr. Sid Hammerback
Sheldon Hawkes
Adam Ross
Don Flack
Jo Danvillová
Vedlejší postavy
Reuben Lewis
Elizabeth Harrisová
Sally Andersonová
Ellie Danvillová
Charles Harris
Craig Anderson
Jeremy Harris
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevDo Not Pass Go (neoficiální název)
Původní názevDo Not Pass Go
Rok natočení2010
Premiéra29. října 2010
Česká premiéra20. dubna 2013
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Autoři profilu epizody