plakát seriálu

Kriminálka New York

(CSI: NY)

Epizoda 7×12 – Holding Cell
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Když je nalezen bohatý promotér španělského klubu zavražděný ve svém bytě v New Yorku, případ okamžitě nabere mezinárodní rozměr. K smrti ubodaný Miguel Martinez byl totiž synem diplomata a španělského občana. Jeho rodina si přeje, aby tělo mohli co nejdříve převézt domů do Španělska, což může narušit vyšetřování a jeho vrah může navždy uniknout spravedlnosti.

Poručík Mac Taylor musí bojovat s byrokratickým vedoucím kriminalistické laboratoře v Barceloně a společně musí skládat střípky tohoto záhadného případu, který je důkazem, že za peníze si štěstí nikdo nekoupí.

Přítelkyni oběti, Natalii Sanchezovou, vyslýchají na španělském konzulátu. Když v bytě objevila Miguelovo tělo, proč nejdříve telefonovala jeho matce do Španělska? Čas běží, důkazy nepřibývají a Mac je zoufalý. Pátrání odhalí, že oběť se porvala s jistým drogovým dealerem v baru, ale ten vraždu popírá. Na střepu solárního panelu nalezeného na místě činu je krev, která nepatří oběti. Patří jistému bezdomovci, který prokazatelně byl v bytě oběti. Za jakým účelem? Vysvětlení bezdomovce je šokující...

Hlavní postavy
Lindsay Monroová
Mac Taylor
Dr. Sid Hammerback
Danny Messer
Sheldon Hawkes
Adam Ross
Don Flack
Jo Danvillová
Vedlejší postavy
Natalia Sanchez
Vern Jackson
Eva Martinez
Hector Vargas
Licking Girl
Miguel Martinez
Carmen Martinez
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevHolding Cell (neoficiální název)
Původní názevHolding Cell
Rok natočení2011
Premiéra14. ledna 2011
Česká premiéra1. června 2013
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Autoři profilu epizody