plakát seriálu

Kriminálka New York

(CSI: NY)

Epizoda 7×20 – Nothing for Something
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Tým CSI vyšetřuje vraždu mladé ženy, Patricie Kellyové, jejíž tělo našli v Central Parku. Flackovi ukradne peněženku falešný turista, ze kterého se vyklube nebezpečný gauner Raymond Harris.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Vražda mladé ženy Patricie Kellyové v Central Parku se nápadně podobá nevyřešené vraždě Macy Martinezové před 8 měsíci. Stopy vedou k Charlesu Martinovi. Podle stop nalezených v Martinově bytě zjistí, že už před nimi někdo stopy zpracovával. A podle otisků prstů jde o bývalého policajta Marka Fieldse, který nyní pracuje jako soukromý detektiv. Ten hledá jeho nezvěstnou přítelkyni Christinu Marinovou, která nedávno opustila svého manžela. Martin uniká před policií až na střechu. Jo se ho podaří přesvědčit, aby sestoupil z římsy. Martin se přizná k zabití Patricie i Macy, ale popírá, že by zabil i Christinu. Tvrdí, že s ním byla, když opustila manžela a ubytovala se v hotelu před třemi dny. Krvavé stopy z hotelového pokoje prokáží, že tam Christinu zavraždili a její tělo odnesli v kufru. Zjistí, že ji zabil manžel, ale bez těla mu nic nemohou dokázat. Musí ho donutit k dobrovolnému přiznání. Podaří se jim to?

Mezitím si Mac a Flack zajdou na oběd a při placení Flack zjistí, že ho okradli. Pachatelem byl pravděpodobně turista, kterému na mapě vysvětloval cestu k Soše svobody. O něco později přijde do laboratoře údajný turista a tvrdí, že našel Flackovu peněženku na ulici.

Macovi se podaří identifikovat ho jako Raymonda Harrise, kterého před 17 lety zatkl se svým kolegou a bývalým policajtem Williamem Huntem, protože v bytě přechovával arzenál zbraní, drog a peněz. Taylor musí zachránit Hunta, před Harrisovou pomstou. Harris vždy tvrdil, že je nevinný a vyhrožoval, že se policajtům pomstí. Starý případ mu však nedá pokoj...

Hlavní postavy
Lindsay Monroová
Mac Taylor
Danny Messer
Sheldon Hawkes
Adam Ross
Don Flack
Jo Danvillová
Vedlejší postavy
Charles Martin
Raymond Harris
William Hunt
návštěvnice baru
Patricia Kellyová
sám sebe
Vincent Marino
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevNothing for Something (neoficiální název)
Původní názevNothing for Something
Rok natočení2011
Premiéra29. dubna 2011
Česká premiéra13. července 2013
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Autoři profilu epizody