Kriminálka: Oddělení kybernetiky

Kriminálka: Oddělení kybernetiky (CSI: Cyber) — 2. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
007.dany

14. února 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Oblíbená

Tento seriál jsem sledoval pouze proto,protože tu hraje moje oblíbená herečka a i když už není nejmladší,tak je to pořád kočka.Jinak co se týče seriálu,tak je to nudné,ale že by to byla úplná sračka to zase také ne.Když je hodně velká nuda a není co dělat,což je výjimečně,tak potom si tento seriál můžete pustit.

Avatar uživatele
Mia98

22. března 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Sklamanie

Po prvých dvoch epizódach som neuveriteľne sklamaná. Tak dlho som na tento seriál čakala a... Príbeh nudný, miestami až neskutočný, hlavné postavy nezaujímavé a ich predstavitelia ich nevedeli predať. Po pár minútach som nevedela či mám plakať alebo sa smiať pri trápnych pokusoch Patricie Arquette vcítiť sa do obetí. Stále tá istá kamenná tvár, bez známok akýchkoľvek emócií. Takže podľa môjho názoru úplný prepadák. Dúfam, že sa CBS spamätá a zruší ho po prvej sérii.

Avatar uživatele
Cheera

8. března 2015

83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Pilot made my day

No akože sila. Pokojne by som vám tu mohla opísať všetky scénky ktoré mi prišli neskutočne trápne a vtipné zároveň, že by som to tu písala do večera. Polovica epizódy bola v spomalenom režime a druhá polovica bola hrdinské nástupy a silné reči.
Plus ten chlapík ktorého meno neviem skočil do toho jazera s vestou na sebe a vyplával bez vesty. Či to sa mi len zdalo?
No a samozrejme koniec silný a pútavý rozhovor čo sa vám dostane až do srdca a nechá tam stopu po ktorej hlavnú postavu musíš milovať alebo aspoň priať. Môj názor? Nie ďakujem.

Avatar uživatele
kacka.irena

7. března 2015

78 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Tohle nemůže myslet CBS vážně

Mám za sebou pilot a jsem ... Zhrzená. Originální CSI mám jako jeden ze svých top ten. NY bylo několik řad taky celkem kvalitní a Miami zas byla legrační svou přehnaností (gest, zoomováním a vylepšováním obrazu). Ale tohle? Sledovala jsem to s manželem (programátorem - to jen aby bylo jasné že v týhle problematice nejsme úplně mimo) a přejmenoval to na CSI bullshit. A to nechci nijak rozebírat herecké dovednosti hlavních postav. Prkenost Patricie Arquette mi už pár let známá. A to že se tam Býk vrhne do rybníka? Tak to byl twist hodný scénáristy v prvním ročníku. Dám šanci ještě jednomu dílu, snad se mi za týden usadí krev.

Avatar uživatele
Samjbc

16. dubna 2015

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Šílenost

Proboha, když už chci dělat seriál, kde hlavní zápletky "tvoří počítače" tak musí na scénáři pracovat i lidi s většími znalostmi, než jen zapnout Word...
Jestli ještě někdy uvidim jak našli/použili IP adresu k vysledování pachatele tak mě snad klepne..

Avatar uživatele
Regisx

15. března 2015

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Tak to se nepovedlo

Zkusil jsem tomu dát ještě druhou šanci u druhého dílu, ale po projevu šéfky, zpomalených záběrech obětí a poletování kamery kolem lidí, už to opravdu nešlo vydržet a seriál u mě skončil. Škoda, celkem sem se na něj těšil, ale to co předvedli tvůrci je hrozné.

Avatar uživatele
Slečna Rozmarná

18. března 2016

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Vypnout mozek

Tak tohle se nepovedlo tak, jak mohlo. Ale protože jsem ani žádnou kvalitu neočekávala, dokázala jsem si většinu dílů užít - naprostá vypínačka mozku po práci a škole. Dávám 60% za to, že mi to pomohlo relaxovat a ignorovat šílené spolubydlící.