plakát seriálu

Krize

(The Brink)

Názory uživatelů

Jo...

to byla davka na HBO...od osmi True Detective 2, pak Ballers a nakonec Brink.
Je dobre ze sel jako posledni, kdyz se neco nepovedlo v predchozich serialech, Brink to skoro jiste napravail, JB sice v posledni dobe uvadal, ale Brink je paradni nastup jjak pro nej, tak pro TR a CG jako tresinka na dortu.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Ou yes :)

Konečně pořádná komedie s dobrým rozpočtem a herci :) Díky HBO. Takhle jako u prvního dílu už sem se dlouho nebavil. Hlášky typu "To Vám nepovím" Ale já jsem prezident USA sou super. Jakc Black a Tim Robbins si očividně zařídili něco pro sebe :)))

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

The Brink

Tak po zhlédnutí pilotního dílu musím říct že jsem se fakt bavil,dialogy jsou vtipné a postavy na mne působí jako kdyby byli na fetu,ale oni fakt jsou na tom fetu,rozhodně tento serial má na to aby zaujal,snad to vydrží..díky za takovou oddechovku

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Na to, že tohle téma nemám ráda...

...se mi to moc líbilo. Nalákali mne Tim a Jack a dostala jsem porci chytrého, vtipného a dějem nabušeného seriálu, který okamžitě doporučuji okolí :-).

80 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Moc povedené.

Na tomhle seriálu se mi líbí vše.Od obsazení herců,přes scénář,vtipné dialogy a parádní zápletka jak zabránit 3 světové válce.Myslím,že nic podobného jsem neviděla a to toho už mám spoustu shlédnutého.A jako bonus je na konci každého dílu perfektní muzika ze 60.let,že by odkaz na Vietnam?

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk