plakát seriálu

Kyle XY

(Kyle XY)

Názory uživatelů

Díky za doporučení

Tak na scr00chyho doporučení jsem se na Kylea podíval a nezůstal jsem u první série a zhltnul jsem i tu druhou. No a co říct. První se mi líbila o dost víc, jak Kyle poznává svět, jak ho komentuje (už jsem psal u Dextera, že zbožňuju postavy, co v duchu komentují okolí). V podstatě kdykoliv objeví něco nového, či milého a nahodí ten svůj úsměv, tak mě to donutilo usmát se také a všichni vědí, že od úsměvu to je jen malinký krůček k dobré náladě, kterou jistě Kyle vzbudí v každém z vás.

Druhá série mi přišla mírně nastavovaná a již tam nebylo žádné extra překvapení a nějaká větší záhada, ale i tak jsem si přál, aby to Kyleovi všechno vyšlo a měl svůj normální život, po kterém touží. V tom tkví i problém druhé řady, že mírně zklouzává k teenagerovským seriálům alá Dawsonův svět, kde se víc řeší vztahy než ústřední sci-fi rovina. Ale i tak si druhá série zaslouží svých 70%. A jelikož ta prvn je úplně bombastická a nemůžu dát nic jiného než za 100, tak se po zprůměrování dostávám na 85%, což se stalo mým milým zvykem, že zaokrouhluji směrem nahoru.

Třetí série už je značně sračkoizní, ale pořád je to s přimhouřenýma očima koukatelný. Všechno zazdívá otevřený konce posledního dílu, kdy Cassidyho prohlášení vyzní jako dokonalá fraška.

1. série 90%
2. série 70%
3. série 40%

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Poloměr

Na doporučení mého spolužáka, který do mě asi dva týdny ryl abych si to pustil, jsem shlédl první sérii. Nijak extra odvařenej z ní teda nejsem. Samotný úvod, kdy se seriál tváří jako pohodový rodinný seriál a Kyle poznává jaké to je být člověkem je skvělý, ale to co přijde v zápětí snad tvůrci nemohli myslet vážně. Neskutečně hloupé, trapné, naivní a rádoby tajemné pátrání po Kyleově minulosti si tvůrci mohli opravdu odpustit.

60 %
86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
29 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

První řada dobrá...

Seriál jsem začal sledovat prakticky hned od vydání prvního dílu. Projel jsem postupně celou sérii a vždycky jsem se těšil na nový díl. Ve druhé řadě jsem ale po zhlédnutí dvou dílů usoudil, že ten seriál jde jiným směrem, než bych chtěl. Naivní, hloupé postavy a nezábavný děj. Vzalo mi to veškerou chuť na další sledování.

Nedávno jsem u spolubydlícího na půl oka pozoroval nějaký díl ze 3. série, a to mi jen potvrdilo, že jsem udělal správně. Spousta nesmyslů a klišé...

60% - ovšem to jen s přilepšením 1. řady

60 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Opomíjená záležitost

Skvělá ale bohužel dost opomíjená věc. Nenáročný seriál pro celou rodinu s nádechem tajemna a sci-fi, který se však soustředí hlavně na nevšední pohled na svět skrz Kyleovy oči a rodinné vztahy a problémy. Druhá série je trochu slabší, ale pořád příjemná podívaná s perfektně obsazenou hlavní postavou.

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Tak to vidím já...

Kyle XY mě zprvu nezajímal. Po relativním zklamání ze 4400, které jsem přestal sledovat po třech dílech, jsem nové sci-fi nevyhledával. Nakonec jsem mu ale dal šanci a teď nevím, na čem jsem.
Děj seriálu se zprvu zdál zajímavý, ale hlavní hrdina mi prostě není sympatický. Jeho tupé úsměvy do kamery mě dost lezou na nervy. Přesto se nedá říct, že by mě to nějak zvlášť vadilo. Po několika málo dílech ale zjišťuju, že Kyle XY hrozně rychle zapadá do vyjetých kolejí a postupuje dost nedramaticky a očekávatelně. A Kyle se do společnosti dostává možná až moc rychle. Krom Kyla samotného se navíc neděje nic výjimečného nebo neočekávaného. Ano, Kyle má "superschopnosti", ale to mi prostě k zábavě nestačí. Chtělo by to i nějaké zajímavé zápletky.

Na seriál ještě budu koukat, a až po první sérii budu dělat závěry. Pokud se zakončí nějak zajímavě, budu rád pokračovat. Možná se jedná o ten seriál, který se rozjíždí déle. Po šesti dílech to ale rozhodně nijak extra nevypadá.

60 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Kyle

Pro mě trochu pomalý rozjezd prvního dílu, ale zvědavost přece jen převážila nezájem. Zatím jsem viděla dvě série, kdy se kvalita dílů téměř neměnila, zajímavá sprška přišla v podobě Jessie. Určitě se podívám i na poslední sérii, i když píšete, že kvalita šla dolů...

Po zhlédnutí třetí série:
Celkově mě na Kyle XY nezaujal ani tak příběh Kylea nebo Jessie, ale spíše jsem si užívala příběhy ostatních postav, především Joshe s Andy a Lori s Markem a Declanem.

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Kyle XY

Shlédl jsem jen první sérii ani nevím proč jsem přestal, asi mě to nemělo čím uchytnout. Obsazení šlo, ale dějová linie je celkem na nic. Sexy Kristen Prout je asi jediné kladné hodnocení. Dále koukat nebudu.
1. série - 30%
2. série - ?%
3. série - ?%

30 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

XY

jediná pozitívna vec na tomto seriály je tá, že ma priviedol ku Glee, Cory Monteith sa mi tu zapáčil, chcela som vedieť kde inde hrá a bum objavila som Glee.seriál má fajn námet, celkom príjemných hercov, ale proste niečo mi na ňom nesedelo a hlbší vzťah sme si nevytvorili

50 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Bomba

Atmoška. Atmoška. Atmoška. Srdcovka.

Kyle XY je a asi navždy u mě zůstane nejlepší seriál, synonymum perfekcionismu, měřítko pro ostatní seriály. Mísí zajímavý námět, charismatické herce, skvělou hudbu, perfektní komediální podtón, ale hlavně - chytlavou atmosféru, kterou jsem dosud (aspoň pilotem nakoukaných 513 seriálů) nikde jinde nenašel a kterou miluju od začátku do konce. Sečteno a podrženo, u mě srdcovka největší a prakticky nepřekonatelná věc na poli seriálů. Všechny charaktery mě zajímaly od začátku do konce, nebylo slabého dílu, Kirsten Prout je mi múzou a pro Matta Dallase bych změnil O :) Děkuji za výborný seriál.

100 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Cool

Seriál se mi moc líbi! Hodne šokujícich odhalení, druhá série mne naprosto dostala. SE teším jak to všechno bude pokračovat...

100 %
14 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí