plakát seriálu

La dama velata

(La dama velata)

Názory uživatelů

Tajemná žena

Romantický serial o ženě za závojem, která neví komu může věřit a na koho se spolehnout. Podle mého názoru jde děj svižně kupředu a asi by se mi Dáma v závoji tolik nelíbila kdyby měla víc než 12 dílů. Clara Grandi Fossà vůbec nemá jednoduchý život a s jejími příbuznými bych nechtěla strávit v jedné místnosti ani minutu. Guido Fossà je typický záletnický hejsek a i když jsem jemu a Clare přála aby se dali dohromady občas bylo opravdu obtížné nezměnit názor. Co mi příde zvláštní je to, že manžel nepozná svou manželku jen proto, že si oblékla závoj a přebarvila vlasy i když tvrdí že ji miluje.

Dámu v závoji jsem viděla ve slovenském překladu a nevím jak v originálu, ale ve slovenské verzi občas měli problémy s oslovováním postav. (Vadilo mi, že někdy Clara byla grófka Grandi a někdy grófka Fossa.) Ocenila jsem uzavřený konec celé série, jen se bohužel divák musí dívat na díly za sebou, jinak ztrácí v serialu přehled a začíná tápat. Není to seriál pro každého, ale já se občas ráda odreaguju u historických romancí takže se mi to líbilo.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Taliani sú na seriály proste borci...

Aj tento sa mi náramne vydaril. Clara bola skvelá postava, páčilo sa mi ako bojovala o svoju pôvodu, o svojich ľudí, o svoju rodinu a lásku. Nezosypala sa, po páde sa znovu postavila a snažila sa odhaliť sprisahania ľudí, ktorých ovládala túžba po moci a po meniazoch.
Páčil sa mi aj Mateo ako šikovný dedinský chlapec, ktorý mal Claru rád hoc dôvod mu bol zo začiatku neznámy.Rovnako aj jej osudová láska. Hoc to nebol dokonalý seriál, ktorý by som niekoľko rokov opakovane sledovala, bol dobrý a rada si ho pozriem znova s odstupom času.

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé