plakát seriálu

Las Vegas: Kasino

(Las Vegas)

Epizoda 5×06 – Když vám život dává citrónové řezy (When Life Gives You Lemon Bars)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Delinda se u gynekologa spřátelí s těhotnou Gretchen, kuchařkou od konkurence. Ta právě uvažuje o tom, že z místa odejde a Delinda má o ni hned zájem.

Mike má novou přítelkyni Carley, která se velmi líbí i Dannymu a Delindě. Mike má však tušení, že s jeho přítelkyní není vše v pořádku.

Delinda se zmíní před Dannym, že chce přijmout Gretchen a žádá ho, aby si s ní udělal vstupní pohovor. Avšak od samého počátku mají ženy mezi sebou neshody. Gretchen chce koupit do kuchyně nové vybavení, které Delinda nemá v rozpočtu. Kvůli Gretchen uteče z kuchyně všechen personál a k dovršení všeho Gretchen vůbec nerespektuje Delindinu objednávku a místo požadovaných koláčů upeče citrónové řezy. Navíc s nimi slaví ohromný úspěch, chutnají každému, pouze Delinda je odmítá ochutnat. Když pak Delinda přistihne Dannyho, jak projevuje zájem o břicho těhotné Gretchen, neudrží se a Gretchen vyhodí.

Mike pátrá po minulosti Carley a zjistí, že v databázi neexistuje. Domívá se tedy, že si ho z nějakého důvodu vyhlédla. Svůj názor však změní, když narazí na bývalého agresivního manžela Tima, který ženu neustále pronásleduje.

Hlavní postavy
Danny McCoy
Mike Cannon
Sam Marquezová
Delinda Delinová
A.J. Cooper
Vedlejší postavy
Mitch Sassen
Piper Nielsenová
Abusive Husband
Ari Green
Little Fly
Mr. Peirson
Mrs. Peirson
Vegas Cop
Drunk Winnie
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevKdyž vám život dává citrónové řezy
Původní názevWhen Life Gives You Lemon Bars
Rok natočení2007
Premiéra26. října 2007
Česká premiéra26. června 2009
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Autoři profilu epizody