plakát seriálu

Láska bolí

(Love Bites)

Epizoda 1×03 – Jeď pořád dál (Keep on Truckin')
99 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Annie zařídí její sestra Chloe rande na slepo. Judd a jeho kamarád Dan zajdou na party a zjistí překvapení o jejím hostiteli. Ricky se rozhodne přehodnit svůj styl chození s dívkami a vůbec celý svůj život.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Část 1. Dan doprovází Alex, do které je zamilovaný, a všimne si šampaňského. Alex mu řekne, že pořádá párty. Dan to považuje za pozvání, a na párty vyrazí s Juddem. Na párty se Dan od Alex doví, že pořádá rozlučku se svými ňadry, protože má rakovinu. Dan po chvilce odejde a venku narazí na Alex, která mu dovolí si jako poslednímu šáhnout na její prsa. Během Alexina pobytu v nemocnici, se Dan stará o její dům. Alex mu poděkuje, ale on prostě není typ na vztahy. Dan si před ní ustřihne culík jako důkaz, že dospěl a je připraven na vztah.

Část 2. Ricky vždy po společné noci v hotelu vymaže z dívčina mobilu svoje číslo a uteče. S Angie ale nedobrovolně musí čekat na snídani, kde dostane papírek s jejím číslem. Angie na něho vylije sklenici vody a běží pro fén. Ricky mezitím vymaže svoje číslo. Když kamarádům ukazuje papírek s jejím číslem, nic tam není. Rozhodne se jí najít; Angie mu ukazovala svého psa, takže určitě chodí do psího parku na 6. ulici. Angie mu řekne, že používá pero s inkoustem, který po zahřátí zmizí. Odmítne pozvání na rande a řekne mu, že výjimečné dívky potkal, jen s nimi nezůstal dost dlouho, aby to zjistil. Ricky poté v parku potká Megan, se kterou si už vyšel a raději si vezme i její číslo.

Část 3. Annie nechce jít na rande na slepo, které jí sestra Chloe domluvila s Mattem, ale Luis a Jodie ji přemluví. Matt je na baru, ale po chvíli jí řekne, že s ním rande nemá. Annie si sedne ke stolu pravého Matta, jenž chce Annie neustále šahat na bříško. Annie chce odejít zadním východem, ale ten je zablokovaný kontejnerem. Matt z baru, který šel kolem, se jí snaží pomoc, ale kontejner je moc těžký. Číšník řekne Annie, že má telefon. Čeká tam na ni Matt, kterému Annie poděkuje za záchranu. Když se k ní Matt nahne, aby si vzal sako, Annie ho políbí. Pak se mu omluví a Matt odejde za svou přítelkyní.

Hlavní postavy
Annie Matopoulos
Judd Rouscher
Colleen Rouscher
Vedlejší postavy
James Feeney
Trucker
Richard "Ricky"
Rickyho kamarád #1
Dan Sullivan
Rickyho kamarád #2
Rickyho ex-přítelkyně
číšnice
žena se psem
host na párty
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevJeď pořád dál
Původní názevKeep on Truckin'
Rok natočení2011
Premiéra16. června 2011
Česká premiéra19. září 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Sledovanost premiéry2 340 000 diváků
Autoři profilu epizody