plakát seriálu

Láska bolí

(Love Bites)

Epizoda 1×06 – Příliš mnoho informací (Too Much Information)
98 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Bridget svému příteli Jeffovi řekne o své úchylce. Judd veze na kliniku svou neteř Becky, která si myslí, že má pohlavní nemoc. Kristen začne randit s Brianem, který se stále dostává z rozvodu. Moc mu to nejde a je dokonce označen jako „úchylný táta“.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Část 1. Jeff z účtů za kabelovku zjistí, že si Bridget během jeho týdenního pobytu San Diegu objednala trochu dospělé zábavy. Bridget se mu svěří, že ji vzrušují uniformy, a tak si Jeff půjčí policejní uniformu. Nefunguje to, Jeff se směje a Bridget se cítí hloupě. Aby ji potěšil, řekne, že má taky fetiš, na nohy. Bridget mu dovolí dělat si s jejíma nohama, co chce, ale Jeff se přizná, že jí lhal.
Když Bridget parkuje večer auto, vleze k ní Jeff v policejní uniformě a řekne jí, že jeho fetiš by mohlo být milování na veřejnost.

Část 2. Becky si myslí, že od Iana chytla pohlavní nemoc, a tak zajde za školní sestrou Sue, která ji pošle na neplacenou kliniku. Před tím má lekci řízení se strýčkem Juddem, který si na sedačce auta všimne obalu od kondomu. Becky mu řekne, že má asi pohlavní nemoc. Judd ji vezme na kliniku, kde se Becky dozví, že je zdravá. V noci potká v baru Iana, který se jí zeptá, co je to v jejím autě za kluka. Becky mu řekne, že je to její přítel z vysoké. Ve skutečnosti je to figurína od Judda, která ji má chránit, když jede večer sama autem.

Část 3. Maddy nebyla pozvaná na oslavu Emmy Walthamové, Brian chce vědět, proč jeho dceru nepozvali. Emma mu řekne, že podle její mámy Kristen je úchylný. Brian byl s Kristen na rande, po kterém jí sledoval domů. Chtěl být pouze galantní. Možná tak taky usuzovala kvůli jeho sušenkám na třídní schůzky, které podle jeho kamaráda Craiga a sestry Bridget vypadají jako penisy. Brian pošle Kristen omluvný email, ale nechtěně ho odešle všem. Bridget mu řekne, že email zní opravdu trochu úchylně, a tak se Brian na třídních schůzkách za vše omluví. Kristen se mu řekne, že ví, jak těžké je být svobodným rodičem. Za to, že spraví nabourané auto její dcery Becky, ho pozve na večeři. Brian souhlasí, ale večeři uvaří sám.

Narážky na další seriályvložit další narážku

Zachraň mě

V debatě o programech pro dospělé Jeffa a Bridget padne argument, že když má ráda uniformy, má si pustit epizodu Rescue me.

Hawaii 5-0

Erotický film, na který se Bridget koukala a byly v něm uniformy se jmenoval "Hawaii Five Blows".
Hlavní postavy
Judd Rouscher
Colleen Rouscher
Vedlejší postavy
sestra Sue
Kristen Lerner
Becky Lerner
Maddy Tinelli
sestra z kliniky
matka #3
matka Cloud
číšník v restauraci
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevPříliš mnoho informací (neoficiální název)
Původní názevToo Much Information
Rok natočení2011
Premiéra7. července 2011
Česká premiéra10. října 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Sledovanost premiéry1 980 000 diváků
Autoři profilu epizody