plakát seriálu

Láska bolí

(Love Bites)

Epizoda 1×04 – V oblacích (Sky High)
97 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Judd a Colleen se zhulí marihuanou, když si uvědomí, že se mají zúčastnit křtin, na kterých se má Judd stát kmotr. Annieina sestřenka Christy se zeptá plachého spolužáka Joshe, jestli s ní půjde na maturitní večírek. Všichni se mu snaží poradit. Scott se musí vzmužit a rozhodnout se, jak to vyřeší s Janine.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Část 1. Dan si koupí marihuanu a s Juddem se zhulí. Judd narozeninovými kupónky donutí Colleen, aby se s ním zhulila. Mezitím jim zavolá Juddova matka Gail, která jim oznámí, že je za chvíli vyzvedne a odveze na křtiny syna Juddova bratra Brenta. Judd stojí přede všemi s dítětem svého bratra v náručí a neví, co říct, protože v hlavě má jenom písničku, která hrála v autě. Začne ji zpívat a Colleen, aby mu pomohla, si stoupne a začne zpívat s ním. Když se přidá i Gail začnou zpívat všichni.

Část 2. Christy volá své sestřence Annie. Rozešla se s přítelem pár dní před maturitním plesem a nemá s kým jít. Annie jí poradí, ať pozve prváka. A tak Christy pozve prváka Joshe. Annie vychází z kabinky na záchodech a potká Matta. Na dámách byla fronta, tak šla na pány. Když jí Matt řekne, že má stále přítelkyni, rozloučí se s ním a odejde. Christy Joshe na rozloučenou políbí. Hned další den ve škole všichni vědí, že Josh strašně líbá. Joshova kamarádka Kit to tak nenechá a naučí Joshe líbat. Josh další den vtrhne do hodiny, políbí Christy a odmítne její pozvání na rande. Vyrazí za Kit a celý večer se spolu líbají.

Část 3. Astronaut Scott mluví přes vizuální zařízení se svou přítelkyní Janine. Za jejími zády uvidí jejich zahradníka Randyho. Jeho nadřízený Craig zavolá Martymu, který jim zprostředkuje satelitní záběr jeho pozemku, kde je vidět, jak se Janine na zahradě miluje s Randym. Jeho spolupracovník Takashi ho spojí s Janine a Scott se s ní rozejde.

Hlavní postavy
Annie Matopoulos
Judd Rouscher
Colleen Rouscher
Vedlejší postavy
Dan Sullivan
Brent Rouscher
ochranka
Kelly Rouscher
Christy Hayes
policistka
Joshův otec
plukovník Scott Bowers
Takashi
Režie
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevV oblacích
Původní názevSky High
Rok natočení2011
Premiéra23. června 2011
Česká premiéra26. září 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Sledovanost premiéry2 030 000 diváků
Autoři profilu epizody