plakát seriálu

Láska bolí

(Love Bites)

Epizoda 1×05 – Ukaž, co umíš (Stand and Deliver)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Sam zjistí, že jeho ex-přítelkyně Prudence randí se jeho oblíbenou baseballovou hvězdou Dantem Evansem. Judd a Colleen si chtějí koupit dům. Julia se musí rozhodnout mezi svou kariérou a svým osobním životem.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Část 1. Sam při sledování baseballového zápasu s tátou Halem uvidí svou ex-přítelkyni Prudence líbat se s jeho baseballovým hrdinou Dantem Evansem. Prue Samovi řekne, že po rozchodu pro něho chtěla udělat něco milého, a tak šla na Danteovu autogramiádu, kde se zapovídali. A díky němu o Danteovi věděla vše. Dante vyzvedne Prue a pozve Sama na večeři, kde ho Sam zahlédne flirtovat s hosteskou Bethany. Řekne mu, že to musí povědět Prue. Uzavřou sázku; pokud ho Sam vystrajkuje, řekne všechno Prue. Když prohraje, dá mu pokoj. Sam prohraje, ale tajemství praskne. Sam nedal Prue svůj mobil, ale Danteův, kterému přišla peprná SMS od Bethany. Sam opustí otcův podnik s trofejemi a najde si lukrativní práci v magazínu. Prue se s Dantem rozejde a Sam ji pozve na kafe.

Část 2. Judd a Colleen jsou unešení z domu, který jim Chad ukázal, než si Colleen uvědomí, že v kuchyni měla sex. Dan souhlasí s Juddem nekupovat ten dům - je „sexuálně prokletý“. Colleen se dům líbí, dokonce jdou na další soukromou prohlídku. Dan poradí provézt v domě sexorcismus, pomilovat se s Colleen a odehnat „sexuálního ducha“. Judd začne ducha vidět všude po domě, a aby je Chad uklidnil, ukáže jim dosud skrytou místnost. Judd se nadchne, chce dům koupit a přemluví Colleen k sexorcismu. Vlastník domu Daryl, si na dobrodružství s Colleen nepamatuje. Judd mu nabídl plnou nabídku domu, aby jí řekl, že si vzpomněl, ale Colleen na to neskočí a dům si nekoupí.

Část 3. Julii nečekaně navštíví milenec z brazilské dovolené Marcelo. Zrovna se uvolnila rohová kancelář, kterou má Julia na dosah ruku. Kolegyně a kamarádka Karen řekla šéfovi, panu Grundersonovi o Juliině nápadu a ten chce Julii vidět na odpolední poradě. Marcelo ji nabídne, aby se s ním odstěhovala do Ria. Julia se uvědomí, že chce raději získat rohovou kancelář a nabídku odmítne.

Hlavní postavy
Judd Rouscher
Colleen Rouscher
Vedlejší postavy
Dan Sullivan
Hal Sacovitch
Prudence
Chad Banks
Julia Clark
Dante Evans
korpulentní paní
malý děda
pan Grunderson
servírka
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevUkaž, co umíš
Původní názevStand and Deliver
Rok natočení2011
Premiéra30. června 2011
Česká premiéra3. října 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Sledovanost premiéry1 870 000 diváků
Autoři profilu epizody