plakát seriálu

Láska bolí

(Love Bites)

Epizoda 1×07 – Dospívání (Boys to Men)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Colleenina kamarádka Marissa zotaví srdce jejímu synovci Benovi. Steffi a Tommy díky známosti na jednu noc možná potkají osudovou lásku. Dale musí odolat sexy sekretářce Audrey a připravit se na porod svého dítěte, které mu nosí Annie, sestra jeho manželky Chloe.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Část 1. Colleen a Judd vyráží na výlet do New Yorku, a tak Colleen poprosila synovce Bena, aby jim pohlídal dům. Chtějí také, aby se vypořádal s rozchodem s Gwendy. Večer se tam objeví Colleenina kamarádka Marissa, která se pohádala se svým manželem Ricem. Po pár skleničkách vína spolu stráví noc. Když Colleen zavolá Benovi, řekne mu, že se Marissa těšila, jak ji Rico o narozeniny vezme k jezeru, kde budou pít ve sněhu. Marissa se vrátí z posilovny a začne na ni ze stropu padat umělý sníh. Najednou se objeví Rico, odpustí jí úlet s Benem, přece jenom on zapomněl na její narozeniny. Ben na důstojníka Rica zaútočí, ale je připoután k topení. Marissa mu dá radu, a když se Colleen a Judd vrátí, Ben jim řekne, že si i díky Marisse uvědomil, že se nemá na ženy tolik věšet.

Část 2. Steffi odchází od známosti-na-jednu-noc Tommyho, když ji zavolá máma, že měl otec infarkt, a tak ji Tommy odveze do nemocnice. Steffi si v jeho autě zapomene mobil a Tommy jede zpět. Protože je v nemocnici celá její rodina, Steffi řekne, že je to její přítel. Tommy se zeptá, jestli by mohl ještě něco udělat a Steffina matka mu řekne, že by mohl Steffi vzít domů pro otcovy věci. V autě se s Tommym pohádají, ale když v nemocnici vybaluje věci, všimne si, že jí Tommy dal svůj náramek pro štěstí. Natrefí na něho v hale a omluví se mu a Tommy jí řekne, že si přišel pro její číslo.

Část 3. Dale při vycházce natrefí na firemní sexy sekretářku Audrey, která ho pozve na oběd. Dale ji vínem poleje blůzku, a tak s ní jde kupovat novou. Když se mu Audrey ukáže jen v podprsence a chystá se ho políbit, Dale si všimne, že v obchodě mají elegantní žirafu, kterou shání pro své miminko.
S manželkou Chloe jedou do nemocnice, protože její sestra Annie bude brzy rodit.

Hlavní postavy
Annie Matopoulos
Judd Rouscher
Colleen Rouscher
Vedlejší postavy
paní Ramirez
Rick Rondo
Johnny Venice
pouliční zpěvák
babička Ramirez
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevDospívání
Původní názevBoys to Men
Rok natočení2011
Premiéra14. července 2011
Česká premiéra17. října 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Sledovanost premiéry2 000 000 diváků
Autoři profilu epizody