Láska je Láska

Láska je Láska (L Word, The) — 6. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Diskuze: Nejoblíbenější a nejméně oblíbené páry

Adla.h

Cool level: 9
Rajesh Koothrappali

OFF-LINE
Nejoblíbenější a nejméně oblíbené páry
14.4.2012 / 14:21:43 (hodně dávno)
Jaký pár se vám v seriálu nejvíce líbil a který si naopak vaši přízeň nezískal?
Adéél
Blondie92

Cool level: 11
Morgan Guillermo Grimes

OFF-LINE
Bez nadpisu
7.5.2012 / 19:36:59 (hodně dávno)
Úplně na začátku jsem měla nejvíce ráda Bette s Tinou s Danu s Alice. Pak jsem, ale zjistila, že jakýkoliv pár si oblíbím tak skončí špatně :D Takže už nemám nejoblíbenější pár :D
Milád
Adla.h

Rajesh Koothrappali

OFF-LINE
Bez nadpisu
8.5.2012 / 13:47:03 (hodně dávno)
To máš pravdu, ale Tibette nakonec špatně neskončí, holt si akorát musely projít několika špatnými obdobími. Horší to bylo u Dany s Al. Když jsem to poprvě viděla, tak jsem nemohla uvěřit, že vážně Dana umřela a bulela jsem, jak želva :-).
Adéél
Blondie92

Morgan Guillermo Grimes

OFF-LINE
Bez nadpisu
8.5.2012 / 14:24:59 (hodně dávno)

Adla.h napsal(a):

To máš pravdu, ale Tibette nakonec špatně neskončí, holt si akorát musely projít několika špatnými obdobími. Horší to bylo u Dany s Al. Když jsem to poprvě viděla, tak jsem nemohla uvěřit, že vážně Dana umřela a bulela jsem, jak želva :-).

Musely si projít každou krizí :D Jako já jsem u toho taky brečela. Ony dvě byly tak dokonalé.

Milád
Adla.h

Rajesh Koothrappali

OFF-LINE
Bez nadpisu
8.5.2012 / 17:06:08 (hodně dávno)
Jj, Dana a Al byly dokonalý pár, hlavně hodně scén s nima bylo strašně vtipných. Akorát mi vadilo, že se tam potom připletla Lara. I když ta herečka byla sympatická, tak mě mrzelo, že se Dana k ní vrátila. Nejhorší bylo, když Dana byla v nemocnici a řekla Al, že ji miluje, pak Al šla na chvíli ven, vrátila se a Dana už byla pryč...
Adéél
Blondie92

Morgan Guillermo Grimes

OFF-LINE
Bez nadpisu
8.5.2012 / 17:18:22 (hodně dávno)

Adla.h napsal(a):

Jj, Dana a Al byly dokonalý pár, hlavně hodně scén s nima bylo strašně vtipných. Akorát mi vadilo, že se tam potom připletla Lara. I když ta herečka byla sympatická, tak mě mrzelo, že se Dana k ní vrátila. Nejhorší bylo, když Dana byla v nemocnici a řekla Al, že ji miluje, pak Al šla na chvíli ven, vrátila se a Dana už byla pryč...

To mi vadilo úplně nejvíc, že se vrátila k Laře. Pak jsem ještě nechápala proč Al s Larou spolu spaly, prostě mi to přišlo divné. Chudák Dana tam umřela sama :x

Milád
Adla.h

Rajesh Koothrappali

OFF-LINE
Bez nadpisu
8.5.2012 / 17:31:42 (hodně dávno)
Tak u Al jsem to i chápala, protože byla emocionálně úplně na dně prostě nic necítila, ale Lara mi skoro připadala, že to bere docela v klidu. Ale to, že spolu spaly bylo opravdu dost divné, skoro takový incest :D. To, že Dana umřela úplně sama bylo asi nejsmutnější.
Adéél
Blondie92

Morgan Guillermo Grimes

OFF-LINE
Bez nadpisu
8.5.2012 / 17:56:53 (hodně dávno)

Adla.h napsal(a):

Tak u Al jsem to i chápala, protože byla emocionálně úplně na dně prostě nic necítila, ale Lara mi skoro připadala, že to bere docela v klidu. Ale to, že spolu spaly bylo opravdu dost divné, skoro takový incest :D. To, že Dana umřela úplně sama bylo asi nejsmutnější.

Lara ta to brala opravdu v klidu. Ještě ta květina jak u Al k tomu zpívala tu písničku. No prostě totálně mě to dostalo. Hezké bylo jak na ní vzpomínaly a jak Al ukradla ten popel do kelímku od kafe :D

Milád
Adla.h

Rajesh Koothrappali

OFF-LINE
Bez nadpisu
8.5.2012 / 18:03:41 (hodně dávno)
No ten konec toho dílu, jak Dana umřela a Al se složila na chodbě byl hrozný. A ten pohřeb, nechápu, jak ta její rodina mohla nechat říct toho kněze takový proslov, byla to úplná fraška, nejlepší, jak Al řekne na celý kostel: ,, Dana was gay." To se mi líbilo, rodina od Dany (kromě Howieho) byli všichni pokrytci. Ale tak holky uctily Danu mnohem lepším způsobem. Al to hezky vyřešila s tím popelem do kelímku, ještě bylo hezké, že si i doma odsypala část pro sebe.
Adéél
Blondie92

Morgan Guillermo Grimes

OFF-LINE
Bez nadpisu
8.5.2012 / 19:43:30 (hodně dávno)

Adla.h napsal(a):

No ten konec toho dílu, jak Dana umřela a Al se složila na chodbě byl hrozný. A ten pohřeb, nechápu, jak ta její rodina mohla nechat říct toho kněze takový proslov, byla to úplná fraška, nejlepší, jak Al řekne na celý kostel: ,, Dana was gay." To se mi líbilo, rodina od Dany (kromě Howieho) byli všichni pokrytci. Ale tak holky uctily Danu mnohem lepším způsobem. Al to hezky vyřešila s tím popelem do kelímku, ještě bylo hezké, že si i doma odsypala část pro sebe.

:D Ten pohřeb byl hustej, nevěřila jsem svých uším. Napřed se Al snažila být v klidu a pak to tam zařvala :D Každýmu tam odsypala část. Potom se Dana zjevila v tom vodopádu.

Milád