Láska je Láska

Láska je Láska (L Word, The) — 6. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Diskuze: Nejoblíbenější a nejméně oblíbené páry

Adla.h

Cool level: 9
Rajesh Koothrappali

OFF-LINE
Bez nadpisu
8.5.2012 / 20:52:58 (hodně dávno)
Jo ten díl byl dobrý, jsem se i zasmála, jak na ni vzpomínaly. Dobré bylo, jak si dala LSD a pak tam kalila na pódiu :D.
Lukus: Každý má svůj názor, pro mě je to 1 z nej seriálů. A mimochodem lesba nejsem :-). A nic proti tobě, ale na ten seriál se mohou dívat jen ,,lesbi"? Snad lesby, ne?
Adéél
Blondie92

Cool level: 11
Morgan Guillermo Grimes

OFF-LINE
Bez nadpisu
8.5.2012 / 21:08:31 (hodně dávno)

Adla.h napsal(a):

Jo ten díl byl dobrý, jsem se i zasmála, jak na ni vzpomínaly. Dobré bylo, jak si dala LSD a pak tam kalila na pódiu :D.
Lukus: Každý má svůj názor, pro mě je to 1 z nej seriálů. A mimochodem lesba nejsem :-). A nic proti tobě, ale na ten seriál se mohou dívat jen ,,lesbi"? Snad lesby, ne?

Měla ty haldy, že tam říkají, že je lesba :D

Milád
Blondie92

Morgan Guillermo Grimes

OFF-LINE
Bez nadpisu
8.5.2012 / 21:10:01 (hodně dávno)

lukus napsal(a):

nic proti, ale kdo se může dívat na tenhle seriál? asi fakt jen lesbi...

Takže napřed se na něco podívej a potom to komentuj. Zkus si i zopakovat pravopis a nic o náš nevíš tak nekomentuj.

Milád
Adla.h

Rajesh Koothrappali

OFF-LINE
Bez nadpisu
8.5.2012 / 21:38:36 (hodně dávno)
Lukus: Jestli podle mé ikony poznáš jaká jsem, tak jsi dobrý :-). Prostě mám jako ikonu svůj oblíbený pár z Grey's anatomy. A nezastávám názor, že filmy a seriály zaměřené na homosexuály jsou jen pro homosexuální lidi.

Milca5- jj, to bylo super :D. A ještě bylo dobré, jak dělala, že chodí s tím svým deblovým partnerem :-)
Adéél
Blondie92

Morgan Guillermo Grimes

OFF-LINE
Bez nadpisu
8.5.2012 / 21:51:32 (hodně dávno)
:D Přitom on byl taky gay, takže to bylo výhodné.

Jeho nech být. Tady to není o tom aby někdo soudil někoho jiného. Nechápu tyhle středověké názory a už vůbec nechápu lidi, kteří vědí SPOILER » hovno «, ale mají plnou hubu keců.
Milád
Adla.h

Rajesh Koothrappali

OFF-LINE
Bez nadpisu
8.5.2012 / 22:59:10 (hodně dávno)
Já se s ním hádat nechci, jen jsem mu objasnila svou ikonu :-). Chápu, že L word se nemůže líbit každému, ale nikdy nepochopím, proč lidi, kterým se ten seriál nelíbí, navštíví jeho stránku :D

Ale na tom jejím partnerovi to bylo mega vidět, jak se choval, jsem se musela vždycky tlemit, jak se to Dana snažila skrýt a přitom to každý o ní věděl :-)
Adéél
lukus

Cool level: 1
Luke Dunphy

OFF-LINE
Bez nadpisu
9.5.2012 / 06:49:55 (hodně dávno)
když zrovna tenhle seriál běží na love, tak proč nepřidat svůj názor....dal jsem hodnocení 0% :)....spíš byla chyba, přidávat příspěvek do diskuse, i když podobnou reakci jsem čekal :-* a to hlavně od Seriálomagorky.
Adla.h

Rajesh Koothrappali

OFF-LINE
Bez nadpisu
10.5.2012 / 16:59:30 (hodně dávno)
Super, že ses nám pochlubil ohledně tvého hodnocení. Je to tvůj názor, ale myslím, že 0% si nezaslouží žádný seriál. Holt vždycky se najde nějaký hater. :-)
Adéél
Blondie92

Morgan Guillermo Grimes

OFF-LINE
Bez nadpisu
10.5.2012 / 18:55:27 (hodně dávno)

Adla.h napsal(a):

Super, že ses nám pochlubil ohledně tvého hodnocení. Je to tvůj názor, ale myslím, že 0% si nezaslouží žádný seriál. Holt vždycky se najde nějaký hater. :-)

Je to skvělý, ale nás to fakt nezajímá :D

Milád
Lucinkaa14

Cool level: 1
Luke Dunphy

OFF-LINE
Bez nadpisu
15.8.2012 / 12:25:29 (hodně dávno)
Dana a Alice .. ♥
Carmen a Shane .. ♥
Lucí